Valsts un tautas laupīšana vai sabotāža

BLOG
Konstantīns Žiharevs
Konstantīns Žiharevs
BLOG
Перейти к контенту

Valsts un tautas laupīšana vai sabotāža

Psiholog Riga|Психологическая помощь рига| Психолог Рига
Опубликован от Konstantīns Žiharevs вход Domāšanās psiholoģija · 10 январь 2020
Tags: Valstsuntautaslaupīšanavaisabotāža
Laupīšana vai sabotāža
"Labākos cilvēkus atzīst augstāka morālā attīstība un augstāka morālā ietekme." Dostojevskis F.M.
Cilvēks, tāpat kā tas, kurš iekšēji nav pilnveidots, nevar veikt patiesi krāšņus darbus: no kurienes viņi nāktu? Kāpēc Latvijā budžeta nauda tiek nozagta ne tikai kabatās, bet arī nosūtīta uz personīgajiem kontiem ārzemēs. Kāpēc Latvijā likumi ļauj ierēdņiem un viņu tuviniekiem naudai atrasties kontos ārvalstīs?

ES valstis vairs nevēlas barot Austrumeiropas parazītus, pirmām kārtām tas atteicas “trim Baltijas māsām” būs jāiemācās pašiem nopelnīt naudu. No vecās Eiropas puses neapmierinātība ir nobriedusi ar noteikumiem, ar kuriem pastāv Eiropas Savienība. Piemēram, Vācija, Francija, Itālija, Nīderlande, Zviedrija Eiropas budžetā piešķir vairāk nekā 29 miljardus eiro katru gadu. Pēdējā septiņu gadu budžeta laikā Austrumeiropas valstīm tika iesūknēti apmēram 160 miljardi eiro. Kas juta saņemtos līdzekļus? Kur viņi ir? Kas ir izdarīts un kādās ekonomikas jomās tie ir iztērēti?
Latvijai ir svarīgi saglabāt civilizācijas tradīcijas, bez kurām nav iespējams saglabāt valsti un cilvēkus. Sarežģītās situācijās mums var būt nepieciešama palīdzība. Un, kad to iegūstam, dažreiz nolemjam, ka visi esam parādā. Mēs kļūstam prasīgi, pat izvēlīgi un greizsirdīgi. Mēs kļūstam par “smagu lietu” kādam, kurš mēģināja palīdzēt. Kā un kāpēc tas notiek? Un vai ir nepieciešams palīdzēt ārvalstīm "līdz pēdējam", neskatoties uz agresiju, zādzībām un nepateicību?
Kā programmas darbojas mūsos?
Mēs visi nonākam šajā pasaulē ar tukšām rokām. Laupītājiem, cilvēku ienaidniekiem un zagļiem vēlos uzdot jautājumu. Vai esat nācis šajā pasaulē ar saviem ieguldījumiem? Ko tieši tu atnesi un devi šai pasaulei? Tu tikai pārvieto kopējas tautas jau rādīto. Kāpēc jūs pārvietojat visu, ko cilvēki ir izveidojuši, uz savu pusi? Vai jums viss kārtībā ar loģisko domāšanu ...? Ko tieši jūs tagad dodat mūsu Pasaulei un ko jūs varat dot nākotnē? Ja mēs iemācāmies cienīgi saņemt, to sauc par došanu. Vienīgais, ar ko mēs varam dalīties, esam mēs paši. Mēs dalām savu dzīvi sevī. Šī ir iespēja, privilēģija. Visumā mēs esam putekļu speķis. Ja mēs pazudīsim no šīs pasaules, nekas nemainīsies. Jūs neko nepaņemsiet sev līdzi. Tātad tas ir tikai gājiens. Nākamajām paaudzēm jums viss jāpārvieto pareizi. Dzīve mūsu ķermenī ir ļoti īsa. Neviens neko nekur nepaņems. Tautas gudrība saka, ka zārkā nav kabatas un tas nekad nebija. Visur mūsu Visumā ir svētības. Ir svarīgi šos ieguvumus ko rādija tauta, pārvietot godprātīgi. Katram cilvēkam ir svarīgi būt politiski aktīvam. Un domat ar smadzeņiem. Nelieciet vairākas reizes uz tā paša grābekļa. Dzīve mūsu ķermenī lido ļoti ātri.

Raksti ar vēsturiskiem datiem un pieredzi, modernām tehnoloģijām valsts un tās cilvēku saglabāšanai tiek publicēti arvien mazāk, arvien mazāk kļūst tādu kultūras un izglītības projektu, kuru mērķis ir uzturēt latviešu tradīciju informācijas lauku.
Saskaņā ar garīgās dzīves likumu cilvēkus vieno gars, nevis forma, forma palīdz tikai garīgo ideālu iemiesojumā.
No Latvijas valsts kases nozagtu naudu ir jākompensē. Nozagtu ir jāatmaksā ar kaut ko. * Pašu *, izlaupītu valdīšanas laikā, es nevēlos to labprātīgi dot atpakaļ, doma *cilvēki*. Ir nepieciešams aplaupīt tautu. Valdošās partijas uzskata latviešu tautu par liellopiem ... Liekas, ka Latvijas valdība pilnībā nesaprata ASV varas iestāžu loģiku.

Viens piemērs ir “visvarenās mātes meklēšana”. Patiešām, bērnībā bērnam šķiet, ka vecāki ir visvareni. Šis posms sākas, kad bērns sāk uzminēt, ka mierinājums un siltums, piens un mierinājums nav viņa visvarenās sevis, bet pieaugušo aprūpes rezultāts. Bērns izaugs, ticība izkusīs, bet viņas paliekas vienmēr būs kopā ar viņu. Un tas, cik lielā mērā viņš jutīsies turīgs, būs atkarīgs no tā, cik lielā mērā pieaudzis bērns var tikt iesaistīts šajos visvarenajos "pieaugušajos".

Liekas, ka šī stāsta noilgums vēl ir priekšā, un tagad mēs neesam apdrošināti ar Latvijas ostu nākotnes privatizāciju.
Bankas nemierīgi uzņemas iniciatīvu slēgt klientu kontus (bieži vien apdraudot viņu biznesu). Un tas viss sākās jau sen un tālu no mums. Balstoties uz nepatiesiem izteicieniem, ASV un tās sabiedroto pirātiskās militārās operācijas neatkarīgās valstīs, pat bez ANO atbalsta, noveda pie vietējās varas iznīcināšanas, haosa un pilsoņu kara. Apetīte rodas ēdot. Kā Neatkarīgā avīze raksta žurnālists un ekonomists Juris Peiders, cilvēki, kas maldināja ASV Valsts departamentu, aicinot viņu piemērot sankcijas pret Ventspils brīvostas pārvaldi, visticamāk, izdarīja smagu noziegumu pret Latvijas valsti.
Jo vairāk mēs atbalstīsim šīs fantāzijas to cilvēku vidū, kuriem mēs palīdzēsim, jo vairāk agresijas izraisīsim. Un pat tad, ja kādam izdodas sevi pasniegt kā “māti, kas var darīt visu un visu”, viņu sagaida jauna sarežģītība: pie visa vainīgs ir tas, kurš var visu izdarīt ...
Valsts krimināllikuma 89.pants nosaka: “Par rīcību vai bezdarbību, kuras mērķis ir iznīcināt finanšu sistēmu, rūpniecību, transportu, lauksaimniecību, tirdzniecību vai citas tautsaimniecības nozares, kā arī institūciju vai organizāciju darbību ar nolūku nodarīt kaitējumu Latvijas Republikai, - brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 12 gadiem ar mantas konfiskāciju. "
Cik ierēdņu notiesāti par 30 neatkarības gadiem Latvijā?
Daudzus gadus varas iestādes ir pieņēmušas lēmumus, kuru mērķis ir padziļināt šķelšanos sabiedrībā un it īpaši krievu diasporā. Varas iestādes iemieso “latviskās Latvijas” jēdzienu, kura ietvaros krievu bērnudārzi un skolas tiek ievesta tikai latviešu mācību valodā…?

Saskaņā ar Ost plānu trim Baltijas valstīm bija jākļūst par Trešā reiha sastāvdaļu kā valstīm, kas piegādā strādniekus Vācijai. Nirnbergas tiesā bija teikts, ka Baltijas tautas nevajadzētu veidot savu valsti, viņiem tas nav vajadzīgs. Izglītība jāsniedz tikai trešās klases līmenim, lai būtu iespēja lasīt uzrakstus izkārtnes. Galvenais mērķis, ko viņiem “civilizētā” Eiropa sagatavoja, bija cūku noganīšana un audzināšana viņu zemē Trešajam reiham, būtībā izveidojot cūku nāciju. Tas nav autora izgudrojums, tie ir īsti materiāli, kas skanēja Nirnbergā 1945.-1946.
Feodālā sistēma, ko gribēt, feodālais kungs teica, tas nozīmē punktu, citādi cirvis būs galva.
Slavenā Gļeba Žegova formula ir "zaglim vajadzētu būt cietumā". Kāpēc viņam nebūtu jākaunas mest kādam citam maku.
Vai nevēlaties apbrīnot šādu "taisnīgumu"? Jo šodien “maku” mētā Lembergs. Un rīt - jums. Tāpat kā jebkurš no pašreizējiem politiķiem un ministriem, arī šodien viņi kaislīgi iesaistās likumīgā nelikumībā, īpašuma pārdalīšanā un administratīvajā ietekmē.
Vairāku krievu skolu direktori intervijā pauda savu attieksmi pret izglītības procesa piespiedu latviskošanu. No intervijas izriet, ka skolās tiks radīti apstākļi, lai palīdzētu bērniem, taču nav iespējams pilnībā mazināt nepārtrauktās latviskošanas negatīvās sekas. Jāturpina meklēt atbildes šajā virzienā, izmantojot tam vēsturiskos modeļus, piemēram, Prāgas, Dienvidslāvijas, Parīzes, latviešu pirmskara emigrantu kopienu pašorganizācijas pieredzi, galvenokārt, lai bērniem saglabātu krievu kultūras identitāti.
Vissvarīgākais ir saprast, ka ticība panākumiem nedzimst no to cilvēku vārdiem, kuri sola panākumus, neradot nekādu konstruktivitāti, ticību veiksmei rada reāli projekti, kuru iemiesojums veido cilvēku garīgo ideālu dominantus.
Piemēram, tika uzskatīts, ka Baltijas valstis Padomju Savienībā, tā bija ārzemes valsts, un šai republikai piešķīrām dažus tagad jau neeksistējošus īpašumus. Tajā pašā laikā pilnībā aizmirstot, ka šīs pašas valstis savulaik Pjotrs Aleksejevičs nopirka no Zviedrijas karaļa par diviem miljoniem taleru, jo zeme bija maz noderīga.
Krievija un pēc tam Padomju Savienība mēģināja viņiem piešķirt atšķirīgu statusu, lai šīs valstis būtu industrializētas. Zivsaimniecības nozare, ieskaitot visspēcīgāko floti, kurā ir ļoti daudz vimpeļu, par ko mūsdienu Eiropas valstis apskauž. Uz virsmas bija elektronikas rūpniecība, lauksaimniecība, dažādu iestāžu, filmu studiju un citu piederumu izveidošana, kas ir attīstītajās valstīs. Savienība ne tikai deva naudu, bet arī centās padarīt rūpnieciskas teritorijas pie Krievijas nomalēm. Tas tagad nedarbojās, it kā nav vajadzīgs, *barības vairs nav zirgam*. Tiklīdz kaut kas mainījās Visumā, Trīs Māsas uzreiz atgriezās savās pirmsākumos nabadzībā.

Pēc daudzu gadu subsīdiju politikas - kohēzijas - mēs varam droši apgalvot, ka tā neizdevās. Tā vietā, lai panāktu saskaņošanu starp dažādiem Eiropas Savienības reģioniem, atšķirība un tautas nabadzība ir tikai palielinājusies. Eiro integrācija ne tikai neradīja stabilu ekonomisko bāzi Austrumeiropas valstīm, bet tieši pretēji iznīcināja senos laikos ielikto pamatu. Kam būtu jāatbild par šo apkaunojumu? Kas atdos no cilvēkiem nozagto naudu valsts kasē?
Ko ir izraisījusi pašreizējā administratīvo resursu bakalaura un tiesību normu izvarošana Latvijā? Un ko mēs gaidīsim tālāk?
Ņemot vērā faktu, ka Latvija ir pilnībā sabrukusi ekonomika, sociāla tautas drošība, medicīna, izglītība, kur ļoti lipīgie amatpersonu, jēredņu pirksti ir pakļāvuši valdošo partiju kabatas vienotam spožumam. Tas ir vērts tuvāk aplūkot. Lielākā daļa cilvēku Latvijā tiek pakļauti bezprecedenta valdības nodokļu spiedienam. Mēs redzam, ka tiek zaudēta iedzīvotāju vairākuma atbalsts valdošājai koalīcija. Atņemot cilvēkam mājas un zemi tiek pārcirsta pamatsaikne ar tēvzemi... *Un ko mēs? Mēs sakrāmējam koferīšus un prom... Un tad lielām acīm brīnamies no kurienes zviedriem, dāņiem un citiem ir tik daudz īpašumu Latvijā... Ārzemniekiem ir vajadzīga maksimāli dumja un maksimāli nodarbināta tauta...
Назад к содержимому