Valsts noslēpums

BLOG
Konstantīns Žiharevs
Konstantīns Žiharevs
BLOG
Перейти к контенту

Valsts noslēpums

Psiholog Riga|Психологическая помощь рига| Психолог Рига
Опубликован от Konstantīns Žiharevs вход Domāšanās psiholoģija · 23 январь 2020
Tags: Valstsnoslēpums
Valsts noslēpums

1.2020 gads. Latvija ir dziļā parādu bedrē ... No kuras nav iespējams izkļūt. Nav krīzes, nav kara, un parāds strauji un regulāri aug ... Piemēram, pēc neatkarības pasludināšanas 1990. gadā mēs nevienam neko neesam parādā ... Šodien (2020. gada janvārī) Latvijas ārējais parāds pārsniedz vienpadsmit miljardus eiro. Jāatzīmē, ka kopš 1990. gada Eiropas Savienība ir piešķīrusi desmitiem miljardu eiro Latvijas valdībai. Kas sajuta šos miljardus uz sevi. Kur viņi ir? Uz kādu konkrētu valsts attīstību viņi ir gājuši? Jau tagad tikai procentu veidā par šo parādu mēs maksājam miljonu eiro dienā ...

2. Latvijā milzīga negatīva ārējās tirdzniecības bilance. 2017. gadā tas sasniedza aptuveni 2,7 miljardus eiro, un 2018. gadā negatīvā bilance bija vairāk nekā 3,1 miljardu eiro ... (Korporācijas spiež savu preci. LR valdība korumpēta)

3. Latvijā ir visaugstākais ienākumu nevienlīdzības līmenis Eiropas Savienībā. Džini indekss 2017. gadā pieauga līdz 35,6%. Latvijā uz vienkāršu un godīgu vienu iedzīvotāju rēķina, dzīvo vairāk bagātu cilvēku nekā citās ES valstīs ...

4. Latvijai ir vislielākā nodokļu nasta Eiropas Savienībā ... Piemēram, ja alga ir viens tūkstotis eiro, nodokļu slogs ir divreiz lielāks nekā tādās bagātajās un attīstītajās valstīs kā Lielbritānija, Luksemburga, Francija, Vācija ...?

5. Latvijā ir visaugstākā pievienotās vērtības nodokļa likme (21%) pārtikas precēm visā Eiropā ...

6. Latvijā ir visstraujākais nodokļu sloga (nodokļu sistēmas) pieaugums Eiropas Savienībā. Tas ir apmēram 9,5 procenti katru gadu ... Nodokļi tiek regulāri paaugstināti, tiek ieviesti jauni nodokļi, esošo nodokļu bāze paplašinās ...(+ cilvēki nespej plānot savus kredītus)

7. Latvija ir trešā valsts pasaulē pēc ierēdņu un darbinieku skaita valsts aparātā ... Rūpniecības uzņēmumiem un uzņēmumiem ir jābaro trīs reizes vairāk ierēdņu un valsts darbinieku nekā tādās bagātajās valstīs kā Zviedrija un Itālija. LR četras reizes vairāk valsts darbinieku nekā Korejā, Jaunzēlandē.

8. Latvijā ir visaugstākās cenas, kas piemērojamas uzņēmumu apgrozījumam, elektroenerģijas izmaksām. Milzīga atšķirība, elektrības cenas ir četras reizes augstākas nekā salīdzinājumā ar Vācijas, Francijas, Zviedrijas valstīm. Vairāk nekā 8 reizes augstāks nekā Īrijā, Itālijā un Dānijā. Tāpēc Latvijā ražotās preces nav konkurētspējīgas Eiropā.

9. Latvijā par daudzām lietām un pakalpojumiem jāmaksā daudz vairāk nekā Rietumeiropā. Piemēram, būvniecības izmaksas Latvijā vidēji ir dārgākas par 326%. Darījumi ar valsts parādu par 200%. Pašvaldību teritoriju un dzīvojamo ēku kopšana par 240%. Izglītība par 130%. Salīdzinot ar bagātajām Eiropas Savienības valstīm. Kaut arī lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju alga ir daudz zemāka. Kopš 2014. gada valdība nav īpaši pieņēmusi vai apstiprinājusi iztikas minimuma grozu. Šim grozam ir jāatbilst nodokļu slogam.

10. Latvijā ir viens no zemākajiem ienākumiem salīdzinājumā ar divdesmit astoņām ES valstīm. Pie mums tas ir tikai divdesmit deviņi procenti no vidējā līmeņa Eiropas Savienībā ...

11. Latviešu dzīves ilgums ir viszemākais Eiropas Savienībā ... Vīriešiem vidējais dzīves ilgums ir tikai 69 gadi.

12. Latvijā ir vislielākais pašnāvību skaits Eiropā. 2017. gadā 382 cilvēki izdarīja pašnavību. 2018. gadā - 443 cilvēki. Tas ir apmēram trīs reizes vairāk nekā ceļu satiksmes negadījumā bojā gājušo skaits. Piemēram, 2017. gadā ceļu satiksmes negadījumos Latvijā gāja bojā 136 cilvēki. Kamēr valsts pārvalde radaru pirkšanai un policijas uzturēšanai tērē desmitiem miljonu eiro, nekas netiek darīts, lai samazinātu pašnāvību skaitu. Lielākā daļa cilvēku neuzticas varas iestādēm. Varas iestādes sistemātiski apgalvo, ka cilvēku vajadzībām naudas nav ...

13. Var pamanīt, ka Latvijā ir spēki, kas ar nodomu iznīcina latviešu un latvijas tautu ... Citādi kā savādāk izskaidrot, piemēram, ka pabalsta vidējais apmērs par Latvijas bērnu ir 11,38 eiro. Ārzemju migrantam (laimes meklētājam) - 256 eiro (mājokli un komunālos maksājumus apmaksā Latvijas valsts). Migranta bērna pabalsts - 60 eiro ...?

14. Kopš 1989. gada (notika tautas skaitīšana) apmēram miljons cilvēku bija spiesti it kā brīvprātīgi pamest Latviju - piespiedu kārtā ...? Katru gadu mēs zaudējam tik daudz cilvēku, piemēram, cik cilvēku dzīvo Kuldīgā ...

15. Latvija ir viena no korumpētākajām valstīm Eiropas Savienībā. Saskaņā ar Eiropas Parlamenta pētījumu, Latvija korupcijas rezultātā katru gadu zaudē līdz 5,669 miljardiem eiro ... Ir viegli aprēķināt, cik miljardiem eiro tika nozagti no cilvēkiem valdīšanas laikā neatkarības laikā ... ???

16. Un visbeidzot - pats traģiskākais .... Latvija izmirst ātrāk nekā visas citas pasaules valstis. Izdariet secinājumus kungi un kundzes. Esiet politiski aktīvi. Nebalsojiet par tām partijām un tiem cilvēkiem, kuri bija pie varas. Balsojiet par jauniem cilvēkiem un jaunām partijām ... Esiet prātīgi. Neuzkāpiet uz viena grābekļa vairākas reizes ... Vai cilvēks Latvijā ir nevajadzīga precē?
Назад к содержимому