"Kopā vai atsevišķi: Sabiedrība un LGBT"

BLOG
Константин Жихарев
Konstantīns Žiharevs
BLOG
Перейти к контенту

"Kopā vai atsevišķi: Sabiedrība un LGBT"

Психолог в Риге: консультации для всех
Sabiedrība un LGBT

Ja mēs neveidojam un nekontrolējam vidi, apkārtējā vide rada un kontrolē mūs.
Doktors Māršals Goldsmits

Attiecībā uz jauniešu seksuālās uzvedības veidošanu sabiedrībā rodas nevis tukšā vietā. Šī uzdevuma izpildes pieejas nosaka tādi faktori kā sabiedrības tehniskā progresa līmenis, ekonomiskais stāvoklis un sociālās attiecības.


Pieaugušie visos zemes stūros ir aktīvi interesējušies par savu bērnu un jauniešu seksuālo uzvedību kopumā.

Pazemot citus, nekļūsti augstāks! Lielākā mūsu maldība ir tāda, ka mums ir daudz laika...
Tas, kas mums ir jādara. Mums ir jābūt patiesiem un jāatceras sava būtība. Par jauno pasauli nav jācīnās, TĀ IR JĀRADA un jāsāk ir katram ar sevi.

Mūsu izvirzītajiem pārstāvjiem būtu jārūpējas par to, lai cilvēki būtu pasargāti ne tikai no fiziskiem uzbrukumiem bet arī no informatīviem un psiholoģiskiem meliem. Brīžiem gan šķiet, ka viņi darbojas tieši pretēji.

Mēs dzīvojam atkarību kultūrā. Ne tikai no telefona, bet arī no tehnoloģijām, ēdieniem, pornogrāfijām, zālēm un Dievs zina ko citu?

Cilvēki ar netradicionālu seksuālo orientāciju bija arī vienmēr. Daba tajās ieķīlāja citu programmu. Tas ir gandrīz neiespējami. Lai gan mēģinājumi mainīt šo programmu bija, bet būtiski rezultāti netika sasniegti.

LGBT cilvēktiesību aizsardzības nodrošināšanas valstu un interseksuāļu tiesiskās saistības ir skaidri nostiprinātas starptautiskajā cilvēktiesību jomā, pamatojoties uz vispārēju cilvēktiesību deklarāciju un turpmākajiem starptautiskajā līmenī saskaņotajiem cilvēktiesību līgumiem.

Visiem cilvēkiem, neatkarīgi no dzimuma, seksuālās orientācijas vai dzimuma identitātes, ir tiesības uz tiesību aizsardzības līdzekļiem, ko paredz starptautiskas tiesības cilvēktiesību jomā, tai skaitā attiecībā uz tiesībām uz dzīvību, personisko drošību un privātās dzīves neaizskaramību, tiesības netikt pakļautām spīdzināšanai, patvaļīgam arestam un aizturēšanai, tiesības būt brīvam no diskriminācijas un pārliecību brīvības un to izpausmes, uz asociāciju un miera sapulču brīvību.

Vienīgais veids, kā pārstāt izdzīvot un iemācīties reāli uzplaukt mūsdienu pasaulē, ir aktīvi veidot savu vidi. Jums jānorobežo sevi gandrīz no visa un jākoncentrējas uz to saturu, ko vēlaties savai pasaulei.

Vīriešu smadzenes, kurām piemīt spēja atdalīt mīlestību no seksa, pateicoties tam, ka tā ir sadalīta atsevišķos posmos, vienlaikus ieņem tikai vienu lietu. Viņam bieži pietrūkst arī izcilas, tīri fiziskas saiknes, kas pilnībā absorbē viņa uzmanību. Joprojām nav skaidrs, kur tieši notiek mīlestība smadzenēs, bet pētījumi liecina, ka sievietei smadzenēs ir vesels savienojums starp mīlestības centru un seksa centru (hipotalamusu), turklāt seksa centru var aktivizēt tikai pēc tam, kad ir aktivizēts mīlestības centrs. Vīrietim, šķiet, nav tādu savienojumu, tāpēc viņiem ir iespējama dalīšana: mīlestība atsevišķi un sekss atsevišķi. Vīriešiem sekss ir sekss, bet mīlestība ir mīlestība - dažreiz gadās arī kopā.


XX gadsimta laikā Krievijā, tāpat kā Eiropā un Amerikā, izveidojās īpaša geju subkultūra. Tā aptver ne visu homoseksuālo iedzīvotāju slāniņu, bet tikai nelielu, bet aktīvāko daļu, kas saistīta ar “plešku” (pastāvīgu ielu satikšanās vietu), ar naksnīgiem homoseksuāliem klubiem un homoseksuālām pirtīm. Šīs subkultūras nesējiem ir specifisks žargons, savas paražas, vērtības un skati.

Lielākajai daļai pasaules iedzīvotāju nākotne izskatās diezgan drūma. Iespējams, ka pēc tam, kad viņi sapratīs, kas ar viņiem notiek.

Ja runājam par netradicionālās seksuālās iejaukšanās iemesliem, tad viņi rūpīgi pēta, pēta un vēl ilgi pēta. Jo īpaši es varu paļauties uz vācu profesora Dērnera pētījumiem. Vērienīgi statistikas pētījumi liecina, ka nacionālo nelaimju periodā (valsts apvērsumi, politika, kas vērsta uz sabiedrības nabadzību, un kara laikā, cilvēku procentuālā piedzīmšāna, kas dzimst ar neparastu seksuālu orientāciju, būtiski palielinās. Tas ir saistīts ar milzīgu stresu, kam pakļautas grūtnieces ļoti nelabvēlīgajās un katastrofālajās situācijās.

Neizskaidrojama lieta ir dvēsele. Neviens nezina, kur atrodas, bet visi zina, kā sāp. Dzīvo tā – lai cilvēki, saskārušies ar tevi, pasmaida, bet, sarunājoties ar tevi, kļūst mazliet laimīgāki. Sirdsapziņa ir tāda, ka viņa moka nevis tiem, kam jāmoka, bet tiem, kuriem tā ir. Katram ir savas problēmas – maize ir melna, bet briljanti ir sīki. Vērtējiet to, ko jums ir.

Dažreiz Visuaugstākais novāc cilvēku no tavas dzīves. Neskrien viņam pakaļ.
Valsts, vai nācija, kas neatlaidīgi propagandē no mazgadīgā vecuma viendzimuma laulības, ir lemta izmiršanai...

Dzīve ir ar atkarībām un pastāvīgu izvirdumu kā tabakas patēriņš: sekas var izpausties pēc daudziem gadiem. Vairums cilvēku ir pārāk vēlu. Tikai tiem, kuri spēj skaidri atšķirt realitāti un situācijas mērogu, pietiks spēka dzīvot labāku dzīvi.

Guli ar ko vien gribi, bet, ja tu par to runā publiski, regulāri propagandē savus intīmos sakarus (attiecas tikai uz netradicionāliem sakariem), tad tava vieta ir tieši tundrā...

Tiem “agrajiem putniem”, kuri saprot, ka notikumi attīstās nevis labākajā virzienā, nekad nav bijis skaistāks vides panākumu un brīvības sasniegšanai.

Kā Kels Ņūports stāsta grāmatā “darbs ar galvu”. No IT-speciālista veiksmes paternas ”(Deep Work: rules for Focused Success in a Distracted World):“ spēja iegremdēties darbā ar galvu kļūst arvien retāka tajā pašā laikā, kad tā iegūst arvien lielāku vērtību mūsu ekonomikai. Kā sekas, tie nedaudzi, kas spēj kultivēt šo prasmi un pēc tam padarīt to par savu darba dzīvi, uzplauks. "

Tajās valstīs, kurās ir pārāk daudz naidīgu MELOŠANU sabiedrībai un neizpratnei no lielākās sabiedrības puses, nav nekādas rezonanses vadīt gei-praidu - tas izraisīs tikai aizkaitinājumu.

ASV spēlē dubultu spēli. 2017. gadā ANO Cilvēktiesību padomē tika pieņēmtā rezolūcija, kas notiesāja nāvessoda piemērošanu par "nodevību, zaimošanu, laulāto neuzticību un homoseksuālās attiecības." Rezolūcija tika pieņemta ar balsu vairākumu: par to nobalsoja 27 valstis, savukārt 13 balsošanas dalībnieki tika izteikti pret rezolūciju, vēl septiņas valstis atturējās. Sensāciju Rietumpresē, tomēr tas izraisīja nevis balsošanas rezultātus, bet gan to, ka ASV, kas konsekventi izvirzījās par seksuālo minoritāšu tiesībām, nobalsoja pret. Vašingtonas nosodījumu jau ir izrunājuši amerikāņu tiesībsargi.

Tādējādi Saūda Arābijas, AAE, Kataras, Irākas, Burundijas, Botsvānas un dažas citas valstis, kas nepiekrīt, ka nāves sods par homoseksuālajām attiecībām ir aizliegts visās pasaules valstīs.

Mūsu sabiedrības kultūras normas noteikšanā liela nozīme ir mūsu senču tradīcijām un sabiedrības izglītotības parametriem. Un šie faktori vēl ilgi kavēs homoseksualitātes propagandas pieļaušanu mūsu sabiedrības kultūras normas uztveres robežās.

Ar vienu vienīgu tieksmi uzvarēt! Pat gribasspēka pētnieki atzīst, ka tā ir nedzīvotspējīga pieeja – tā ir “pārdegšana” ekspluatācijas procesā.

Dzīvot savu dzīvi ar saviem noteikumiem var tikai tad, ja ir radīta videi labvēlīga vide. Tas ir vienīgais ceļš.

Jums jābūt nežēlīgam, izvēloties vajadzīgo un atbrīvoties no visa, kas ir tālu no jūsu mērķa. Prieks ir tas, ka jūs to varat izdarīt. Tas ir process, ko sauc par vides veidošanu. Un viņa koncepcija ir atkarīga no vēlēšanu un turpmākās ierēdņu politikas.

Jūs varat veidot vidi tā, lai tā stimulētu un atbalstītu panākumus.

Ja vide neatbalsta jūsu vērtības un mērķus, tās netiks realizētas. Rekomendācija, kas sastopama gandrīz visās pašpalīdzības instrukcijās, ir koncentrēties uz sevi. Vides veidošana ir apstākļu radīšana, kas padarīs jūsu panākumus neizbēgamu.

ANO un Eiropas Savienība ir pieņēmusi likumu par viendzimuma attiecību propagandu no bērnības? Viņi pārliecināja, vai arī piespieda valstu vadītājiem, kas ir nepieciešams bērniem, no agras bērnības palīdzēt atklāt savu zilo dabu. Šī pārliecība noved pie lielām pārpratumiem sabiedrībā un personiskiem konfliktiem. Patiesībā seksuāla orientācija ir ļoti stabila, lielākā daļa cilvēku ir aptuveni septiņdesmit procenti heteroseksuāli.

Tie, kuri koncentrējas uz vides veidošanu, saprot, ka cilvēka iekšējā un ārējā pasaule nav norobežota ar skaidrām līnijām. Lai gan dažos psiholoģiskajos pētījumos ir atšķirība starp iekšējo un ārējo motivāciju, realitātē viņi cits citu papildina. Kad jūs maināt savu vidi, piemēram, aplenkt sevi ar citiem cilvēkiem, jūsu iekšējā pasaule arī tiek pārveidota. Šīs iekšējās pārmaiņas pēc tam iedvesmo jūs vēl vairāk mainīt savus ārējos apstākļus. Tieši pateicoties to korekcijai, jūs aktīvi piešķirat personības formu, kurai kļūstat.

Daba ir tā rīkojusies, ka ir virkne sabiedrisku funkciju un lomu, kas prasa vīriešu prātu un vīriešu gribu, īpaši tad, ja sieviete ir aizņemta ar izšūšanu, barošanu un agru bērna audzināšanu.

Katrs gejs saprot, ka bez sievietēm un ģimenes dzīves homoseksuāla pasaule vispār nav reproducēta. Tādējādi homoseksuāļu kopiena ir domāta tikai kā daļa no visas sabiedrības, un tam ir jātiek galā.


Homofobija ir ksenofobijas šķirne, un, kā jebkura ksenofobija, tā ir saistīta galvenokārt ar zemo izglītotību un kultūru. Viņai ir dažādi izteki. VV-PERVS, tā ir parasta audzināšana, kas orientēta uz vīriešu īpašību un nicinājumu un riebumu pret “basku” īpašībām. Otrkārt, tā ir aizspriedumu, politisko un reliģisko ideju ietekme, bet tagad tai ir neliela daļa sabiedrības. Treškārt, varbūt galvenais ir latentās (slēptās) homoseksualitātes izpausme un cīņa pret sevi (tā paredzēja vēl Freids).

Vispār, geju karnevāli ir arī Eiropas tradīcijās. Karnevāla jautrībā viss ir geji. Tur, kur nav jautrības un sveicienu, kur ir pārāk daudz naidīguma un neizpratnes (Krievija, Izraēla), nav rezonanses karnevāla (gei-baraid), bet ir jāorganizē politiskā demonstrācija (cīņa par konkrētām tiesībām, pret diskrimināciju). Šādās vietās gei-baraids neizraisīs geju uzvaru, nevis izlīgumu un saprašanos, bet gan aizkaitinājumu un izprovocēs kautiņus.

Skaidrs, ka ceļš uz savstarpējo sapratni ir caur citām lietām: literatūru, kino, koncertiem, cīņu par vispārējām tiesībām. Vispārēji, nevis tikai geji.

ANO izdeva “starptautisko tehnisko rokasgrāmatu par bērnu izglītošanu seksa jautājumos”, kas likvidē vecāku tiesības un demoralizē bērnus, diktējot viņiem homoseksuālu postošo ideoloģiju.

2018. gada 20. martā MASU MEDIJI paziņoja, ka Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) organizācija ir pieņēmusi un publicējusi jaunas “visaptverošas” rekomendācijas “seksualitātes izglitošānai” bērnudārzu un skolēnu apmācībai, kas uzliek pienākumu audzinātājiem un skolu skolotājiem pasniegt bērniem saistošu tagad rietumos “homoseksuālistu dzimumu ideoloģiju” un pat viņu perversās prakses.

Seksuālā orientācija, protams, ir atkarīga no audzināšanas, agras bērnības pieredzes, propagandas un kultūras ietekmes.

Homoseksualitātes galvenie iemesli ir ģenētiskās, hormonālās un intriģējošās vides īpatnības. Lielākajai daļai cilvēku dzimumhromosomas XX un XY kombinācijas kalpo kā uzticams seksuālās orientācijas rādītājs. Bet cilvēka organisms ir diezgan sarežģīts, lai nepieļautu variācijas.


Cilvēku populācijā vienmēr ir vīriešu un sieviešu daļa (10 -15 procenti), kuru orientācija neatbilst bioloģiskajai dzimumam. Mums tas ir jāzina un jāciena. Tie nav slepkavas un izvarotāji, bet vairumā savu normālo, darbspējīgo cilvēku skaits.

Saskaņā ar zinātnieku secinājumiem homoseksuālā uzvedība ir saistīta gan ar iedzimtajiem faktoriem, gan vides faktoriem (iekšējie apstākļi, slimības un traumas, un seksuālā pieredze). Uz orientāciju ietekmē arī sociālie faktori, tomēr mazāk.

Visas šīs masveida reklamētās gejas praidi ir tikai tādu cilvēku propaganda kā Džordžs Soross un citas Rietumu organizācijas, kuras sponsorē šos fondus, lai atbaidītu satraukumu un bērnu audzināšanu no maza vecuma.

Tāpat šīs organizācijas caur ierēdņu (savas tautas ienaidnieku) kukuļošanu ļāva pasaules bankām ierasties uz valstīm un “izvarot” sagraut pilnībā viņu ekonomiku, kā tās jau ir izdarījušas Eiropas Savienībā (bez šāviena).

Lielākā pasaules korporatīvo banku elementu iejaukšanās jebkuru administrāciju apspiešanai ir tik bezkaunīga no to puses, ka mums ir pienācis laiks sākt ar to cīnīties.

Pietiek jau! Kāpēc ir slikts likums par seksuālās ideoloģijas propagandas aizliegšanu bērniem?
Kāpēc pieaugušie vēlas piekļūt citu cilvēku bērniem un uzspiest viņiem savas destilētās idejas no agras bērnības (no bērnudārza)?
Eiropā šāda programma pastāv.
Amerikā jau sen ir izstrādāta zemes samazināšanas programma. Aprēķināts, ka zemes krājumi (derīgie izrakteņi) 8 -9 miljardiem iedzīvotāju pietiks uz 100 gadiem.

Lai mazinātu dzimstību, rodas dzimumu homoseksuālā propaganda, ģenētiski modificēti produkti, iedzīvotāju nabadzība, laboratorijas, kas izveido dažādus vīrusus, slepkavas vakcinācijas bērniem un pieaugušajiem, psiholoģiskās programmas un mācību programmas skolā pārrakstīšana, un tautas vēstures izkropļojumi. Faktiski ir zemes iedzīvotāju denonizācija.

Nebagātu aunu bars ir viegli kontrolējams. Šo un citu programmu rezultātā tiek plānots samazināt zemes iedzīvotājus līdz 1 miljardam … faktiski iet, atklātā tautas iznīcināšanā. Ņemot vērā vienu no spēcīgākajiem (bruņojumu plānā un naudas plūsmas plānā), Amerika pagaidām nosaka un mēģina uzstādīt pasaules, vienpolāro kārtību, ko tā izdomāja pati. Jebkuri kari ir cīņa par derīgajiem zemes izrakteņiem...

Cilvēki rietumos saprot, ka daļa cilvēku no pārējās pasaules domā par “tikumību”, tāpēc tā agresīvi kolonē mazās valstis, uzpērk valdošās partijas, sagrauj ekonomiku un cīnās ar valstīm * nepareizām tās plāniem un idejām *. Priecājieties par daudzveidību. Protams, mēs gribam, lai gan Latvijas, gan krievu vecāki audzinātu savus bērnus atbilstoši savām pārliecībām un pieņemtajām tradicionālajām metodēm.

Amerikas un Eiropas (uz laiku ne visas Eiropas valstis) vecāki jau sen ir atteikušies no šīm tiesībām (pastāv pieņemtie likumi???) un nodeva to * tautas ienaidniekiem * viņi (amerikāņu un Eiropas) tehnoloģijas ierēdņi vēlas padarīt par gejus un lesbietes lielāko daļu zemes iedzīvotāju, un vienīgais veids, kā to panākt, ir radīt vēl mazgadīgu bērnu nevainīgus prātus.

Viendzimuma mīlestības pastāvēšanas iemesli ir daba?

Lūk, nesen Gavrilevs uzbūvēja matemātisku modeli, kas pierādīja, ka atrisinājums var būt nevis gēnos kā tāds, bet tajos sarežģītajos bioķīmiskajos savienojumos un procesos, kuri vada gēnu aktivitāti, - rupji sakot, "ieslēdz" vai "izslēdz" īstajā laikā atsevišķus DNS komponentus. Hipotēzes būtība ir tāda, ka atsevišķos gadījumos bērni var saņemt no vecākiem pretējo dzimumu - meitas no tēviem, mātēm no mātēm - kaut kādas epiģenētiskās “iezīmes”, kas veicina netradicionālās seksuālās orientācijas attīstību. Iespēja saglabāt "etiķetes" vienā un pat vairākās paaudzēm iepriekš tika eksperimentāli apstiprināta uz dzīvniekiem. Evolucionāri tas viņiem nekaitē.

Amerikāņu vecāki jau ir nosaukuši šo ANO agresīvo dokumentu - “pilnvērtīgu un totālu uzbrukumu uz vecāku tiesībām un tradicionālo tikumību” ar mērķi “morāli sadalīt” mūsdienu bērnu paaudzi.

Neskatoties uz dažādu ANO dalībvalstu iebildumiem, jaunais dokuments ar nosaukumu “starptautiskā tehniskā rokasgrāmata par bērnu izglītošanu seksa jautājumos” (“International Technical guidance on Sexuality Education”) pieprasa visām pasaules valstīm propagandēt abortus bez vecāku paziņošanas un homoseksuālas rotācijas bērniem, sākot no 5 gadu vecuma, visās pasaules izglītības iestādēs.

Zinātnieki jau norāda, ka “jaunu BĒRNU seksualizācijas standartu” pamatbīstamība ir tradicionālo tikumisko normu pārmaiņā un bērnu pasaules redzeslokā vienas paaudzes ietvaros.

Kadru politika Latvijā rāda savu neefektivitāti: ierēdņi, kuri nav izturējuši stingru dzīves konkurenci, bet bijuši tikai birokrātiskajos koridoros, nespēj risināt pat viselementārākās problēmas.

Kamēr LR kadru politika tiks veidota vienīgi pēc lojalitātes principa (nacionālie kadri), mums viss būs tāpat kā tagad. Radās augstie un labi apmaksātie amati, tos dažkārt var nosaukt par gaudeņiem, kuri neatbild par savu darbu un darbību vai bezdarbību tautas (vēlētāju) priekšā. Kamēr mums būs tāda vertikāle un manuāla vadības sistēma, mēs būsim spiesti šodien *pierast* pie problēmām vēl vairāk nekā vakar.

Pilnīgi skaidrs, ka ceļš uz saprašanos un normālu dzīvi ir caur sabiedrības vienotības stiprināšanu, caur starpsienu likvidēšanu un visādām savrupībām. Un, protams, ir pilnīgi ir pareizas geju sabiedriskās organizācijas cīņa par viņu pilsoniskajām tiesībām, pret diskrimināciju. Iespējams, ka tīri seksuālas darbības prasa intimitāti - homoseksuāliem tāpat kā heteroseksuāliem. Bet viss pārējais ir kultūras un interešu kopums.
Kad tu pamet cilvēku, ar kuru tev nav nekāda sakara, nav nodevība. Pirmajā tikšanās reizē fiziskais skaistums ir būtiska loma, bet ilgstošajās attiecībās vispievilcīgākā kļūst silta pieķeršanās.

Libido, tā ir kaisle, kaisle vai vēlme – nepieciešama laba seksa sastāvdaļa, bet šī sajūta nav tik vienkārša. Zema libido var būt dabisks stāvoklis vai dzīves apstākļu rezultāts. Prasme uzminēt un izdedzināt sevī uzbudinājumu atklāj nebeidzamus seksualitātes krājumus pat pārliecinātā “sniega karalienē”.

Sabiedrība un attieksme pret LGBT+ kopienas dalībniekiem ir daudzveidīga un atšķiras atkarībā no kultūras, reliģiskās pārliecības, izglītības un citiem faktoriem. Ir dažādi viedokļi un attieksmes pret LGBT+ cilvēkiem visā pasaulē.

Dažās valstīs un sabiedrībās ir panākta liela pieņemšana un atvērtība pret LGBT+ kopienas dalībniekiem. Ir veikti tiesiski pasākumi, lai aizsargātu viņu tiesības un novērstu diskrimināciju. Dažas valstis ir legalizējušas viendzimuma laulības vai nodrošinājušas tiesības uz dzimuma identitātes maiņu. Bieži vien šāda attieksme ir rezultāts cīņas par vienlīdzību un izpratnes veicināšanu.

Tomēr citās sabiedrībās pastāv pretrunīgi viedokļi, tradicionālas normas un diskriminācija pret LGBT+ kopienas dalībniekiem. Viņi var saskarties ar sociālo izolāciju, stigmatizāciju, vardarbību vai tiesisku diskrimināciju. Reliģiskās vai kultūras pārliecības, stereotipi un neizpratne var būt iemesls negatīvai attieksmei pret LGBT+ cilvēkiem.

Ir svarīgi atzīt, ka LGBT+ cilvēki ir daļa no sabiedrības un ir tiesīgi uz vienlīdzību, cilvēktiesībām un aizsardzību pret diskrimināciju. Lielākā daļa pasaules valstu un starptautiskie cilvēktiesību standarti aizliedz diskrimināciju pret cilvēkiem dzimumorientācijas vai dzimumidentitātes dēļ.

LGBT+ tiesību un pieņemšanas attīstība ir aktīva joma, kas ietver dažādus sociālos, politiskos un kultūras aspektus. Ir organizācijas, kustības un cilvēki, kas cenšas cīnīties pret diskrimināciju, veicināt izpratni un izveidot vienlīdzīgu un iecietīgu sabiedrību visiem cilvēkiem neatkarīgi no viņu seksuālās orientācijas vai dzimumidentitātes.
Назад к содержимому