Latvija - vakar, šodien un rīt

BLOG
Konstantīns Žiharevs
Konstantīns Žiharevs
BLOG
Перейти к контенту

Latvija - vakar, šodien un rīt

Psiholog Riga|Психологическая помощь рига| Психолог Рига
Опубликован от Konstantīns Žiharevs вход Domāšanās psiholoģija · 19 январь 2020
Tags: Latvijavakaršodienunrīt
Latvija - vakar, šodien un rīt

Mūsdienās Latvija ir kolonija un ir pakļauta Rietumiem caur ekonomiku, politiku, pārvaldību, kultūru, tehnoloģijām un daudz ko citu. Bet juridiski mūsu valsts ir mainījusi savu statusu: ārēji tas tika izteikts kā atteikums izmantot savus naudas maksājumus zīmes - latus un pāreja uz eiro banknotēm. Ne amerikāņiem, ne eiropiešiem, Latvija kā neatkarīgas valsts atdzimšana, kurā vara pieder tautai, viņiem tā nav vajadzīga. Darbspējīgu cilvēku skaits Latvijā eksponenciāli samazinās. Lielākās daļas iedzīvotāju dzīves (sociālais) līmenis ir ļoti zems. Tāpēc mums ir vajadzīgas izmaiņas politikā, valsts ekonomikā, nodokļu sistēmā un jāpalielina latviešu skaits.

Mūsdienu karadarbība galvenokārt ir jaunu tehnoloģiju radīšana. Lai radītu tehnoloģijas, nepieciešami cilvēki, naudas resursi, kas tos izgudros un ieviesīs. Tehnoloģiju attīstība ir atkarīga no izglītības kvalitātes un zemes resursiem valstī. Rietumvalstis un korporācijas nepieļaus jaunu tehnoloģiju attīstību jaunattīstības valstīs. Rietumvalstis un korporācijas uzspiedīs savas morāli novecojušās tehnoloģijas. Labklājīgam valsts attīstības modelim ir vajadzīgas augstas kvalitātes izglītības iestādes, sākot no bērnudārza, skolas, arodskolas, augstākās izglītības iestādes un tā tālāk. Lai to izdarītu, mums jāsamazina Rietumu ietekme. Nepieciešams pievērst uzmanību starptautisko noteikumu prioritātei un pievērst uzmanību Latvijas satvēsmei(konstitūcijai). Rūpīgi izpētīt viņu un skatīt, kuras intereses viņa aizstāv? Latvijas iedzīvotāju intereses? Vai ārzemnieku un korporāciju intereses? Valsts ir zeme un cilvēki, kas apdzīvo šo zemi. Protams, Amerikas Savienotās Valstis ir spēcīga valsts uz planētas vairāk nekā 27 gadus (tehnoloģija, ekonomika, kodolieroči, kosmosa ieroči un tā tālāk), tad ir parakstīti daudzi starptautiski nolīgumi par labu Rietumiem? Un mūsu tautai šie nolīgumi ir kļūdaini un neļauj attīstīt valsti un tās cilvēkus. Piemēram, vietējiem latviešiem nepieder neviena Eiropas korporācijas apvienība. Tie visi atrodas vai nu Amerikas Savienotajās Valstīs, vai Apvienotajā Karalistē, vai Rietumeiropā. Un latvieši tur nekomandē.

Mums jānoņem starptautisko līgumu pārākums pār Latvijas līgumiem. Tādēļ ir vajadzīgas izmaiņas mūsu satversmē (konstitūcijā). No Latvijas valdības ir jāizraida ārvalstu aģenti. Tie ir tie cilvēki, kurus saista ar rietumiem. Piemēram, tie ir cilvēki ar dubultu pilsonību, kuriem tur, ārzemēs, ir konti ārvalstu bankās, nekustamais īpašums, automašīnas, jahtas, ģimenes. Piemēram, atcerieties vēsturi par to, kā svešinieki paverdzināja indiešus? Parasti visu, kas tiek nozagts, ierēdņi pārskaita uz to banku kontiem, kuras atrodas ārzemēs. Piemēram, Amerikas Savienotās Valstis pieņēma Magņitska aktu (likumu). Šis likums ļauj arestēt visu mantu un arestēt bankas kontus jebkurai personai, kuras rīcība būs vērsta pret ASV politiku vai Rietumu demokrātiju kopumā. Un šis likums ir spēkā ne tikai ASV, bet ir spēkā Eiropā un visā pasaulē ...

Kā mēs varam cīnīties ar Ameriku mūsu apstākļos, ja ievērojamam bijušo un pašreizējo līderu daļai ir nekustamais īpašums un bankas konti rietumos? Es domāju, ka visiem ir skaidrs, no kurienes nauda plūst no Latvijas sazāģētā budžeta. Šī administrācija, kas nevēlas un negrib Latvijas iedzīvotājus vadīt uz labklājības ceļa.
Katram ierēdnim jābūt valsts un tautas patriotam, un sava joma specialistam.
Nevar būt tā, ka tautas vairākums grimst nabadzība? IZBRAUC ĀRPUS dzimtas zemes, bet ierēdni vairākuma saņem algu tūkstošiem EUR mēnesī un ne par ko krimināli neatbild…
Kur? Cik daudz? Priekš kam?
Dzīve tas ir mirklis. Ir dzīve skaista, un tā dota mums Tik īsu, niecīgu un ļoti ātru mirkli!!! Es uzskatu, ka Latvijas Tauta LR valsti tas ir zeltais fonds.
Pārdomām.
Es domāju, ka iedzīvotājiem sava dzīve biežāk ir jāmaina prioritātes, uzticas vienai partijai - apmanīja, spļauj uz cilvēkiem, zag, krāpj, partijas ierēdņi izveidoja personīgas kabatas un ārzonu uzņēmumus, ņēma kukuļus, izveidoja sev personīgo laimi, tikai sev pašiem, savācot uz stūriem lielāko daļu Latvijas iedzīvotāju.
Izmēģiniet vēlēšanas balsot par citām partijām tikai uz 4 gadiem ... Protams, ir nepieciešams mainīt likumdošanu lai tādiem korumpētiem *cilvēkiem* atņemt brīvību un , piemērot ļoti stingrus pasākumus, tostarp ieslodzījumu par 25-30 gadiem, konfiscējot mantu. Vai, varbūt pieņemt tādus likumus kā Ķīnā - nošaut.
Tikai tad Latvijā gada laikā viss mainīsies uz labo pusi ... Es esmu par ...
Neviena valdoša partija nav izveidojusi un piedāvājusī tādu likumprojektu? Vai var ticēt partijām un ierēdņiem kuri bija pie varas?
Mēs atbildam politiski???? Politiski tas ir NEKĀ!

Viņi nevēlas iet pret rietumu meistariem. Tāpēc mums steidzami jāmaina pamatlikums (konstitūcija). Neviens no vietējiem un rietumu klaniem nevēlas redzēt Latvijas iedzīvotājus uz labklājības ceļa. Ja skatīt Latvijas vēsturi. Kā latviešu tautu vienmēr ir apspieduši ārzemnieki? Arī mūsu oligarhu klani šodien nevēlas kalpot Latvijas valstij un Latvijas tautai. Viņi kalpo savam kabatam ...

Mūsu elite iebildīs pret neatkarību un Latvijas valstiskumu, kas vērsts uz latviešu tautas labklājību. Mūsu valdība dara visu, lai panāktu militāro un politisko līdzsvaru ASV, mūsu valdība izveido spēles noteikumus un situāciju (pieņem likumus). Latvijas cilvēkiem viss jādara pašiem. Esiet politiski aktīvs. Nebalsojiet par tiem cilvēkiem un tām partijām, kas bija pie varas. Jābalso par jaunām partijām un jauniem cilvēkiem ...

Kurš Latvijā izdarīja lielas lietas, lai iznīcinātu savu tautu? Goda tēvi, mātes un vectēvi. Viņi cīnījās par mums un par mūsu dzīvībām, mūsu dzimtu zemi. Neskatoties uz savām bailēm un risku. Bērnu cieņa vecākiem ir vissvarīgākā no septiņām tikumībām. "Pagodini savu tēvu un māti" (atceries?).
Kāpēc pieaugušie bērni nerespektē savus vecākus?
Vecāki mums deva dzīvību. Ir grūti aprakstīt, kādus centienus viņi pieliek, lai mūs izaudzinātu tādus, kādi mēs esam.
Ko vecāki sagaida pretī? Viņiem nepieciešama uzmanība, aprūpe, ideālā gadījumā mīlestība, bet galvenokārt cieņa (tādējādi jaunā paaudze viņiem izrāda pateicību).
Apskatīsim vārda "cieņa" nozīmi:
Cieņa ir godbijības sajūta, attieksme, kas balstīta uz kāda cilvēka nopelnu, augsto īpašību, kaut kā atzīšanu. // Svarīguma, nozīmības, vērtības atzīšana; augsta atzīme.
Un tagad padomāsim, cik daudz mēs novērojam Latvijas valsts vadītājus, kur attiecības starp pensionāriem un varas iestādēm labprāt attīstītos? Kāpēc tas notiek?
"Bērns nav augs; viņu nevar audzēt siltumnīcā zem savas ietekmes vāciņa"
A. Sorins.
Vai jūs domājat, ka lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju izjūt pateicību šādiem vadītājiem? Nē Tam, ko viegli bērnībā saņemts, parasti nav lielas vērtības vai to vispār cilvēks nepamana.
Un kā ir ar augstāka līmeņa vajadzībām? Nav nekādā veidā.
Elementārā necieņa pret personību bērnībā (neapšaubāmi ir arī personība) parasti izplešas vēl vairāk. Faktiski tas ir viens no galvenajiem paaudžu konfliktu cēloņiem. Diemžēl šie, nevis tāla redzējuma cilvēki, virzās uz valsts vadību. Un mēs redzam kas notiek Latvijā.

Назад к содержимому