Latvija - tagadne un nākotne

BLOG
Konstantīns Žiharevs
Konstantīns Žiharevs
BLOG
Перейти к контенту

Latvija - tagadne un nākotne

Psiholog Riga|Психологическая помощь рига| Психолог Рига
Опубликован от Konstantīns Žiharevs вход Domāšanās psiholoģija · 14 январь 2020
Tags: Latvijatagadneunnākotne
Latvija - tagadne un nākotne
Politika ir profesionāls darbs, kas prasa zināšanas un spēju strādāt ar dokumentiem. Politiķim ir jāmīl sava valsts un tauta. Politiķim ir jāredz un jāsaprot savas tautas vajadzības. Politiķim jābūt savas tautas un savas valsts patriotam. Diemžēl mūsu latvieši nav politiski aktīvi vēlētāji. Daudzi iedzīvotāji neapmeklē vēlēšanas. Daudzi cilvēki domā, ka atbrauks tēvocis vai tante un atbildīgi strādās savu cilvēku labā. Bet prakse mums parāda pretējo.

Mūsu Seimā ne visi deputāti ir spējīgi veikt šādu darbu, ņemot vērā viņu izglītības līmeni un intelektuālo attīstību. Vadībā un pašpārvaldē ir daudz karjeristu. Tomēr viņi zina, ka viņus nevar saukt pie atbildības par sliktu darbu. Piemēram, izglītības un zinātnes likums nav ieviests kopš 1996. gada, kopš 5. Saeimas. Nauda zinātnei un izglītībai netiek piešķirta pilnībā. Ja zinātne un izglītība paliek nekustīga, tad valsts attīstība apstājas. Kopš 2014. gada minimālās iztikas minimuma grozs nav pieņemts. Šodien, ņemot vērā mūsu nodokļu sistēmu, minimālā iztikas minimums ir 1000 eiro vienai personai. Kas atbilst citām Eiropas valstīm.  Un nekas, visi klusē, neviens neprotestē.

Tādējādi sabiedrība sūta signālu politiķiem: jūs varat pieņemt jebko, un mēs klusēsim. Latvijas cilvēki fiziski nespēj izvēlēties citus, jo viņi nav politiski aktīvi. Iespējams, ka parādīsies jauns politiskais spēks, kas izveidots reālai attīstībai, nevis solījumiem. 2020. gada 15. janvārī partijas savā kasē saņēma pusmiljonu eiro, pēc tam viņi var sākt maldināt vēlētājus par saņemto naudu. Bet vai kāds Latvijā nāca klajā ar protestu pret tik strauju partijas finansējuma pieaugumu? Nē. Līdzīga situācija kļuvusi iespējama, jo mūsu valsts iedzīvotāji partijām ļauj pieņemt šādus lēmumus.

Daudzus Latvijas un Rīgas pilsētas iedzīvotājus kaitina tas, kas notiek pilsētas domē. Lielākā daļa Rīgas pilsētas iedzīvotāju nesaprot, kas īsti notiek Rīgas domē, Latvijas valdībā cīņā par varu un naudas sadalīšanu. Mūsu tautas piekrišanas partijajai *Saskaņa* un partijai * Vienotība * neizturēja varas pārbaudi. Pārāk ilgi viņi valdīja Latvijā un Rīgā, neziņojot vēlētājam par naudas tēriņiem. Šis partijas līderi, deputāti un ierēdņi ir zaudējuši dzīves realitātes izjūtu. Viņi pulcējās ap sevi nevis profesionāļi, kas bija gatavi strādāt tautas labā, bet pieņiem savas rindas gan glaimojošo darbiniekus, korumpētus ierēdņius un karjeristus. Daudzi šis partijas cilvēki mainīja partijas, piemēram, ka cimdus.

Daudziem politiķiem ir ļoti maz siltuma un laipnības pret mūsu latviešiem. Un kā tad īsti ir lietas Latvijā ar ierēdņu, deputātu, viņas vietnieku dubultpilsonību?
"Kāpēc viņiem tas ir vajadzīgs?". Kas neatbilst viņu stāvoklim, kas viņiem deva visu? Latvijas tauta? Galu galā šie paši pilsoņi, kas pārvalda Latviju, no televīzijas ekrāniem mums pārraida, kā viņi mīl Dzimteni, kā viņi atdod “sevi” tās labklājībai un attīstībai. Vai šiem ticīgajiem ar ārzemju “uzturēšanās atļauju” vai pilsonību var uzticēties?
Ko mūsu cilvēkiem var novēlēt labākai dzīvei? Jums jābūt politiski aktīviem cilvēkiem. Nebalsojiet par tām partijām un tiem cilvēkiem, kuri bija pie varas. Balso par jauniem cilvēkiem, par citām, jaunām partijām. Tas ir vienīgais veids, kā mainīt savu dzīvi, bērnu un mazbērnu dzīvi, ģimenes un draugu dzīvi uz labo pusi. Mūsu valstī ir cilvēki, savas tautas patrioti. Neuzticieties valsts vadībai ārzemniekiem vai cilvēkiem ar dubultu pilsonību. Piemēram, ieskatieties deputātā Alda Gobzema un citu deputātu aktivitātēs, izlasiet partijas * Jauna saskaņa * programmu. Vēlēšanās izdarījiet pareizo izvēli. Tikai tad jūsu dzīve mainīsies uz labo pusi ...
Назад к содержимому