Kurā virzienā mēs ejam?

BLOG
Konstantīns Žiharevs
Konstantīns Žiharevs
BLOG
Перейти к контенту

Kurā virzienā mēs ejam?

Psiholog Riga|Психологическая помощь рига| Психолог Рига
Опубликован от Konstantīns Žiharevs вход Domāšanās psiholoģija · 13 январь 2020
Tags: Kurāvirzienāmēsejam?KonstantīnsŽiharevs
Kurā virzienā mēs ejam?

Latvijas valdības reformas ir pakļautas daudzām Latvijas iedzīvotāju šaubām. Tradicionālo ģimeni valdība iznīcina. Tradicionālā sabiedrība dažiem cilvēkiem apgrūtina naudas nopelnīšanu un tā tālāk. Pēc valdības domām, vai ģimene ir novecojis sabiedrības modelis? Viņi ideoloģiski un politiski atbalsta ģimenes sabrukumu. Tāpēc mūsu valstī tiek atbalstīta transhumānisma teorija ...
Valsts vadītāji saka, ka mums jāpāriet uz jaunu digitālo ceļu. Viņi nevēlas ņemt naudu savas valsts attīstībai no oligarhiem un viņu draugiem. Protams, pastāv pensiju reformas problēmas. Bet šīs problēmas ir kļuvušas iespējamas kopš 1991. gada, jo valsts ir ievērojusi šādu ekonomisko paradigmu (modeli). Piemēram, runājot par ģimeni, jo vēlāk cilvēks dodas pensijā, jo mazāk viņam ir iespējas iesaistīties mazbērnu audzināšāna. Ja cilvēks aiziet pensijā 65 gadu vecumā, tad mazbērnu audzināšanai viņš tērēs daudz mazāk laika. Bet vai viņš pat vel dzīvos pensijā? Visas šādas valsts aktivitātes ir vērstas uz ģimenes iestāžu graušanu. Jaunām ģimenēm negatīvisms tiek pievienots viņu dzīves vispārējam fonam.

Nākotnē viņi domās - vai viņiem vispār būs bērni? Kā izprast paziņojumu par valsts (zeme, cilvēki) suverenitāti ar šo pieeju ģimenes vērtībām. Šāda valdības rīcība un politika palielina sociālo neapmierinātību un spriedzi sabiedrībā, samazina konsolidāciju. Šāda līderu rīcība dod mūsu ienaidniekiem un konkurentiem papildu iespējas iznīcināt valsts suverenitāti. Cilvēki, kuri ideoloģiski attaisno šādus lēmumus, ir tradicionālās sabiedrības un LR valsts cilvēku ienaidnieki. Šajā ziņā viņi ir principiāli pretinieki savas valsts suverenitātei. Šādiem cilvēkiem ir sajūta, ka viņi tiek ievēlēti, jo viņi ir bijuši pie varas ilgu laiku un uzkrājuši daudz naudas ... Valdnieki jūtas par pasaules finanšu klases locekļiem. Viņi kontrolē valsts varas struktūras, tāpēc rīkojas drosmīgi ...

Kopš 1991. gada pieeja valsts pārvaldībai ir bijusi pieeja ka biznesa projekta vadībai. Kāds uzdeva sev vienkāršu jautājumu. Cik naudas ir kontos un cik daudz īpašumu citās valstīs ir mūsu valdniekiem? Biznesa projektu loģikā tas izklausās pareizi. Ir nepieciešams atbrīvoties no papildu rāmjiem. Ir nepieciešams atbrīvoties no nelikvīdiem aktīviem. Ir jāoptimizē finanšu plūsmas. Ir nepieciešams maksimizēt peļņu. Vajadzīgās izmaksas jāsamazina līdz minimumam.
Vai mūsu valsts ir biznesa projekts? Ja jā, kam tieši šis biznesa projekts pieder? Pēc lielākās daļas Latvijas iedzīvotāju domām, šāds biznesa projekts nav pieņemams mūsu tautai ... Jo tas ved valsti un cilvēkus uz skumjām sekām, uz sociālām kataklizmām un suverenitātes zaudēšanu.

Politikas gudrība nav grāmatveža vai uzņēmēja prāts. Mūsu gadījumā grāmatvedim un uzņēmējam ir jāuzņemas pakļauta loma. Politiķa gudrība ir ņemt vērā visus ienākošos un izejošos faktorus savas tautas un savas valsts attīstībai.
Valsts pienācīgas attīstības nodrošināšanai ir svarīgi attīstīt LR valsts ekonomiku. Ja mēs izvēlamies pensiju reformu, izglītības reformu, veselības aprūpes reformu un tā tālāk, mēs redzam dvēselisku pieeju šīm reformām. Nepietiek naudas, jo šāda viduvēja politika tiek īstenota 30 gadus. (Cilvēki balsoja par šādiem cilvēkiem un šādām partijām).

Naudas trūkuma būs vēl vairāk, ja sabiedrības problēmas tiks risinātas tādā pašā stilā. Šāda valsts un tautas iznīcināšanas politika dod pozitīvus rezultātus šauram cilvēku lokam. Valstij un lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju šāda politika nedod pozitīvus rezultātus. Ir nepieciešams meklēt optimālus apstākļus valsts pārvaldīšanai, lai palielinātu valsts iedzīvotāju vairākuma sociālo drošību. Tur… tiešām ir nauda. Bet miljardi dolāru 30 gadu laikā no valsts ir izņemti un pārskaitīti kabatas un ārzonas firmām. Un, ja mēs (valsts) nevaram atrisināt šo problēmu, kāpēc gan tā veic reformas tāda veida (pensijas, izglītība, veselības aprūpe un tā tālāk). Ar šo naudu būtu iespējams atrisināt gandrīz visas problēmas, kas šodien pastāv mūsu valstī.

Ja vadītāji to nevar izlemt, viņi ir profesionāli nepiemēroti vai arī viņiem ir pilnīgi atšķirīga motivācija. Viss gulstas uz iedzīvotāju maldināšanu. Viena lieta tiek deklarēta, un otra lieta tiek izdarīta ... Tā ir problēma cienīgā valsts attīstībā. Nosakot mērķus, jums ir jāsaprot loģika. Uzdevums, rīki, ieviešana (instumenti). Kā to var panākt ar mazākiem zaudējumiem cilvēkiem?
Назад к содержимому