Kas patiesībā notiek Latvijā?

BLOG
Konstantīns Žiharevs
Konstantīns Žiharevs
BLOG
Перейти к контенту

Kas patiesībā notiek Latvijā?

Psiholog Riga|Психологическая помощь рига| Психолог Рига
Опубликован от Konstantīns Žiharevs вход Domāšanās psiholoģija · 4 февраль 2019
Tags: KaspatiesībānotiekLatvijā?
Kas patiesībā notiek Latvijā?

Ļoti bieži, lai dzīvotu labāk, mums ir jāmainās, dažreiz šis process pavada sāpes, bailes, šaubas … lai mainītos, mums ir jāmācās un jāiegūst jaunas zināšanas. Dzīvē izmaiņas notiek ļoti ātri. Mums jādodas uz vēlēšanu iecirkņiem un jābalso. Ja mes domājam un analizējam - mēs atbrīvojamies no pagātnes atmiņām, paradumiem un tradīcijām... tikai atbrīvošanās no pagātnes kravas ļauj mums dzīvot un baudīt tagadni un sagatavoties nākotnei …
Saeima papildinājas ar jauniem deputātiem.

Mēs atceramies vēlēšanu kompāniju, kad partijas paziņoja tautai par saviem plāniem, savām programmām un apsolīja Latvijas tautas vairākumam labāku dzīvi sociālajā plānā.
Partijas, deputātu kandidāti, partijas programmas teica, ka saprot savas tautas bēdas, ļoti mazu Latvijas tautas vairākumu sociālo aizsardzību, progresējošu nabadzību un tautas nabadzību.
Par lielu pārsteigumu deputāti neatgriežas Latvijas iedzīvotāju uzņemšanai tajos apgabalos, no kuriem tika ievēlēti.
Viņi aizver acis uz nabadzības līmeni un nabadzības jēdzieniem, kas strauji atšķiras no Rīgas un pie- Rīgas rajona.
Daudzi deputāti atklāti balso par likumu pieņemšanu, kuri samazina Latvijas iedzīvotāju sociālo līmeni.
Kas vispār notiek Latvijā?
Mums ir jāmaina mūsu domu  gaita.Pasaule mainās - Latvijas nācija pazūd un ar gadiem pārstāj eksistēt. Uz  kurieni ved Latvijas politiķi LR tautu? Kam uzticas LR tauta valsts pārvaldē?
Cilvēki daudzus gadus dzird tikai  solījumus, redz krāpšanu un korupciju īpaši lielos apmēros...
Tautas gudrība -  Visu, ko jūs dodat vai  darat, jūs saņemat  atpakaļ.

Eiropā nak musulmaņi.
Lai mainītu citu, vispirms jāmainās  pašam. Mums ir jāmaina mūsu domu gaita. Jo vairāk jūs turaties pie kāda  apgalvojuma, jo ātrāk jāatbrīvojas no šī apgalvojuma.
Uzmācīgas idejas ir  bīstamas. Protams,  paliek spēkā visas iepriekšējās privilēģijas, ieskaitot valsts budžeta līdzekļu  nesodītu izmantošanu personiskos nolūkos, kā arī turpmākās karjeras  nodrošināšana viscentīgākajiem izpildītājiem starptautiskajās institūcijās.
LR  pārvaldnieku intereses ir lai nodrošinātu savas valsts intereses, LR nodrošināt,  lai uz nozīmīgākajiem valsts posteņiem nonāktu cilvēki, kuriem nav morāles vai  reliģisku aizspriedumu, kas varētu netraucēt šajā direktīvā minēto uzdevumu  īstenošanu.
Nederīgus kandidātus nosēt, neizsniedzot pielaidi valsts noslēpumam.
P.S. veiksmīgas izpildes gadījumā labākajam izpildītājam tiks pasniegta balva  “ložas Lucifers”. Tāpat viņam tiek garantēta iespēja bez liekām formalitātēm  iegādāties jebkurā pasaules kontrolētajā vieta nekustamo īpašumu un iespēju  viņam bērniem mācīties visprestižākajās pasaules mācību  iestādēs.
Latvijas iedzīvotāju, visdažādāko tautību cilvēku ciešanas, pasaules tautas nekad neaizmirsīs. Latvijas iedzīvotāju genocīds ir mērķis, lai iznīcinātu tautas varu, radītu nabadzības un nabadzības apstākļus lielākajai daļai Latvijas tautas, radīt apstākļus Latvijas iedzīvotāju izlikšanai ārpus Latvijas Republikas robežām.

Latvijas tauta vienmēr cīnās, vienmēr ierindā. Par patiesību, par taisnīgumu, par savu reputāciju!
Masu informācijas un kultūras pamatlīdzekļu izmantošana kā iedzīvotāju aplaušanas instrumenti un izdevīgu varas iestāžu izplatīšana. Kopumā kontrole pār galveno MEDIJU redakcijas politiku, par jaunumu virzību attiecībā uz iekšējo un ārējo politiku, virs galvenajām informācijas aģentūrām un citiem plašsaziņas līdzekļiem ļauj ietekmēt cilvēku iegūstamo informāciju un pārliecību.

Mērķtiecīga informācijas viltošana ir metode, lai panāktu savdabīgu tautas masu desensibizāciju, kas ļauj sociāli uztvert cēloņ-izmeklēšanas saišu interpretāciju būt pretrunā ar racionālu notikumu iztulkošanu un pārvarēt to. Šo efektu pastiprina ieprogrammētu, uz zemapziņu ieprogrammētu psiholoģisko materiālu ieviešana, kuru mērķis ir palielināt infantilo impulsu mērķus mērķgrupās, zaudējot zinātniski racionālu pasaules redzējumu.
Praktiski cilvēkiem pēc vēlēšanām nekas nav mainījies. Tikai pazaudēta ticība, ka vairākums Latvijas cilvēku var tikt sadzirdēti, un deputāti, par kuriem cilvēki balsojuši viņus sapratis. Cilvēkiem ir tematiskas problēmas – apmānīti vēlētāji, maza alga, lieli nodokļi, novecojošas mājas, ļoti lieli komunālie maksājumi, par kuriem tiek izrakstītas monopolfirmas rēķiņi, ko atbalsta Saeima un valdība. Bezdarbnieki, nabagi, daudzbērnu ģimenes, pensionāri, invalīdi un tā tālāk ir nepieciešami valsts steidzamā palīdzība un taisnīgu, cilvēcisku lēmumu pieņemšanā par konstatēto problēmu novēršanu, kuras izveidojuši ierēdņi (tautieši).
Galvenais valdošo arguments ir tas, ka naudas pieaugums lielākajai daļai iedzīvotāju Latvijas kasē trūkst. Viena kopīga nelaime apvienoja visus.
Runa ir arī par pieņemto likumu pensiju krāpšanu un par to draudiem, ko radījuši visi līmeņi, kuri pieņēmuši likumus.
Vairumā Latvijas iedzīvotāju saprot, ka izredzes saglabāt savu laimīgo dzīvi viņiem nav atstājušas.
Uzticības līmenis LR varai ne tikai krīt, bet tas jau ir noskalots un tuvojas neatgriešanās punktam.
Kas bus tālāk ar lielāko daļu Latvijas neatkarīgās un brīvās Latvijas pilsoņiem ir ļoti grūti prognozēt.
Sociālajos tīklos cilvēki daudz runā par to, ka tā, nabadzībā vairs nevar dzīvot un *tautas varoņi* to neredz un nedzird.
Lai gan Latvijas Satversmē ir teikts ka visa vara pieder tautai.

Mūsdienu sabiedrība ir sociāli netaisnīga un tā ir dziļi salauzta. Un par lielu nožēlu ar savu rīcību un bezdarbību arvien vairāk un vairāk kaitē sabiedrība.
Bet kāpēc Latvijas Republikas budžets ir paredzējis ilgtermiņa izmaksas un ikmēneša piemaksas pie ālgām ierēdņiem un deputātiem.
Var sniegt piemērus par kompensāciju izmaksām deputātiem un prēmijām ministrijās darbiniekiem vairāku simtu tūkstošu eiro apmērā un tā tālāk.
Tā ir liela nauda, ko ieguvuši *tautas kalpi*, daudzi pilsoņi nevar pat iedomāties, ka tas ir iespējams Latvijā?
Kosmiskās summas, kas iznāk no spalvas rokraksta pārvēršas par samaksām ierēdņiem un deputātiem realitātē...
Šādas izmaksas ir jāieliek stingrā kontrolē un pielagot atkarībā no vidējām algām pa reģionu. Latvijas tauta domā, ka tā ir piesegta nav vērtīga un ir uzspļauta attieksme pret Latvijas pilsoņiem, kuriem šāda rīcība izskatās šādi. Trūcīgajiem, nabadzīgajiem, vienkāršiem cilvēkiem tiek paaugstināts pensijas vecums, komunālo pakalpojumu tarifi, pārtikas produktu cenas ir dargāki ar katru dienu , veselības, aprūpes izmaksas ir dārgas, cienījamas pilsoņu dzīves līmenis brīvajā un neatkarīgajā Latvijā neatbilst pasaules standartiem un tā tālāk.
Bet bagātajiem cilvēkiem otrādi – nodokļu atvieglojumi un naudas lietus ir garantēts.
Saeimā neviena partija kopš neatkarīgas neatkarības laika nav piedāvājusi likuma projektu par ikmēneša piemaksu ierobežošanu dažādu līmeņu ierēdņiem un deputātiem.
Latvijai šobrīd ir miljardi parādi pasaules sabiedrībai.
Tas nozīmē, ka ekonomika un lauksaimniecība ir grauta.
Ieņēmumu un izdevumu bilance LR netiek atbalstīta pienācīgā līmenī. Mēs patērējam vairāk nekā ražojam un pārdodam.
Vai tā ir Latvijas tautas (vēlētāju) griba?

Visbriesmīgākais ir tas, ka vara nejūt, vai aizver acis uz sociālo šķelšanos sabiedrībā un turpina šķelt savu tautu.
Esmu tālu no domas, ka mūsu valstī ir spiegi, lai to iznīcinātu.
Nē, tie ir parastie un aizdegušie latviešu ierēdņi, kuri ir apstulbuši no lielajam naudam un dienu pēc dienas zaudē saikni ar realitāti, radot cilvēkos opātiju, vienaldzību, naidu, kas galu galā var izaugt un pārvērsties agresijā.
  
Daudzi likumdotāji ir pieņēmuši pretēji lielākajai daļai cilvēku, likumus, kuriem vairāk nekā 70% iedzīvotāju nepiekrīt šādiem pieņemtajiem lēmumiem. Cilvēku protests ir dvēselē un pagaidam nekur negāja.
Pēc LR varas lēmumiem ir redzams, ka vara dara visu iespējamo, lai no dzirksteles iedegtos liesmas.
Mazs, vidējais bizness aizsmok no lieliem nodokļiem un neadekvātiem komunālajiem maksājumiem.
Cilvēki gaida pienācīgi apmaksātas darba vietas, kuras solīja vēlēšanās laika.
Vietējās pašvaldības aizelšas no beznaudas.
Daudziem ģimenēm trūkst līdzekļu, lai pienācīgi audzinātu bērnus.
Korupcija Latvijā plaukst visos varas zaros.
Noziegumi, kas tiek darīti Latvijā, atklāj pārrobežu valstu specdienesti? (narkotiku realizācija lielos daudzumos, Rīgas satiksme un tā tālāk).
Daudziem iedzīvotājiem ir slikti un grūti.
Daudzi tautieši bija spiesti pamest savu dzimteni un doties uz ārzemēm lai izdzīvotu un pabarotu savu ģimeni.
Tikai tiem *cilvēkiem* ir ļoti laba dzīve, kuri pārvalda valsti.
Tas liecina par izpildvaras un likumdošanas varu korumpētību.

Latvijas neatkarības atjaunošanas laikā neviena partija nav iesniegusi likumprojektu par korupcijas iznicināšanu un par korupcijas darbībam sodu uzlikšanu vai cietumu piemērošānu... Jautājums ir tāds ko mēs izvēlamies?
Vieni un tie paši cilvēki ir pie varas, pāriet no vienas partijas uz citu. Neaizvietojamas personas nepastāv.
Katram cilvēkam ir aizstājējs...

Kadru sagatavošanas līmenis Latvijā ir zemā līmenī vai gandrīz nav. Tas turpinājas līdz brīdim, kad ierēdņu un ministru amatos tika ievietoti pec partijas piederuma, piemērs, kamēr tehnisku augstskolu vai ministriju vadītāji vadīs vēsturnieks, ārsts lauksaimniecību, medicīnu filologs un tā tālāk …
Daudzas iniciatīvas, kas nāk no tautas, tiek noraidītas.
Tikmēr valdnieki saka, ka naudas Latvijas tautai nav, bet jūs turaties?
Lai tikai tiek maksāti nodokļi un komunālie maksājumi?
Naudu LR tautai var ņemt no progresīvas nodokļu uzlikšanas.
Latvijā ir daudz *neaizvietojamu darbinieku* (un viņas ģimenes radus, kuri saņem līdz simt tūkstošiem un vairāk eiro mēnesī.
Uz šājā fona Latvijas tautas parāds aug ģeometriskā progresijā katru gadu.
Ir jāatceļ obligātie sociālie maksājumi no darbiniekiem. Vai iemaksāt samaksāto naudu katram nodokļa maksātājam individuālā bankas kontā. Par visu mūžu strādājošais cilvēks uzkrājis simt piecdesmit tūkstošus eiro apmēra, izejot no tā, tas bus pensijā ar procentiem.
Pārejas periodā pensionāriem var maksāt pensijas no akcīzes vai citiem nodokļiem. Tauta nav apmierināta, ka cilvēkam, kurš ir nostrādājis godīgi Latvijā 35 -40 un vairāk gadus, piešķir pensiju ap divsimt eiro apmērā.
Tas nav smieklīgi, tas ir noziegums cilvēkam un cilvēcei.
Ir jāatceļ visas iespējamās piemaksas pie algas ne tikai deputātiem un ierēdņiem, bet arī prokuroriem, ministriem, tiesnešiem, prezidenta aparāta darbiniekiem, citām epiloprofesijām un tā tālāk.
Kā vispār iespējams noteiktam sabiedrības slanīm var dzīvot ļoti labi bet LR valsts parādā? Kapēc lielākā daļa LR cilvēku ir nabadzīgi?

Vai vara pieder tautai?, vai kam?
Ir nepieciešams, lai Saeima kļūtu par diskusiju vietu un jau sen ir pienācis laiks pāriet no vārdiem pie lietas būtības.
Nepieciešams Saeimai kļūt par atbalstu Latvijas pilsoņiem, to spēku, kas var atgūt pilsoņu uzticību tieši mūsu valsts likumdošanai.
Bet tam ir jāpieņem likumi, kas vērsti uz sabiedrības konsolidāciju, nevis uz tā sadalīšanu.
Ir jāveido sociāli orientēta valsts, kas ieklausās savā tautā, nevis ignorē to, kas nevis aizsargā, nevis  apkrāpj.
Cilvēki ir jebkuras valsts zelta fonds.
Jāsāk ar mazajiem darbiem – jādzīvo pēc nopelnītam līdzekļiem, jāpārtrauc kaitināt cilvēkus ar jerēdņu darba algām un algas piemaksām ar niecīgājam pensijam.
Nevar nodarboties ar bezgalīgu meli, cilvēku muļķošānu.

Vienmēr jābūt kopā ar tautu, neļaujiet mēlus savā dzīvē.
Laiks pārtraukt naudas ienākumu oligarhiem ārzēmēs firmās.  Nevar tautai teikt, ka Latvijas valsts ir Nabaga un nabadzīgā zeme, naudu nav kā baznīcas pelei, bet starptautiskajos laukumos rādīt uz papīra cik ātri aug bruto produkts un valstij ir laba peļņa...
Ļoti gribas, lai vārdi *deputāts,Eiropas Parlaments un Saeima* izrunā ar lielu cieņu...
Vispirms jāsāk no tiem cilvēkiem, kuri grauj Latvijas ekonomiku, pieņēma * pareizos * likumus, komunālo pakalpojumu tarifus un tā tālāk, bet tagad saņem piemaksas pie ālgām vai tūkstošos pensijas...
Mēs gribam, lai mēs ar savām vēlmēm un jūtām izturamies pret cieņu. Mēs gribam izjust laimi! Ne tikai tas, kas nāk no labas algas vai nopirkta jauna tālruņa, bet arī to, ko mēs iegūstam attiecībās ar citiem cilvēkiem un valsti kopuma. Pat ja mums viss ir, bet mums nav neviena, ar ko dalīties ar mūsu emocijām, mūsu dzīve kļūst mokoša. Šī nepieciešamība būt ar kaut ko kopā, dzīvot kogojošam, mīlēt un būt mīlētam dzīvam radījumam nevar atņemt nekādu zinātnisku progresu, jo tā ir vēlme, ko sanskritā sauc par Anandu, ir dvēseles neatņemama īpašība.

Mūsu valsts iedzīvotāji katru dienu pamet Latviju. Pamet to, jo nejūtas droši par sevi un saviem bērniem. Varas partijas NAV rūpējušās par mūsu valsts izbraukušajiem jau 18 gadus. Un nerūpējas arī par to, lai tagad Latviju cilvēki nepamestu. Andris Imants Kokenbergs -Gribētu zināt, cik pēdējos gados Latvijā nākas redzēt ko normālu! Barokļi to vien dara, kā JŪTAMI SEV PAAUGSTINA ALGAS , un reizi 4 gados dzied lakstīgalu balsīs (pirms vēlēšanām)! Nevar vēlēties pārmaiņas un vienlaicīgi turpināt balsot par labējām partijām, kas atrodas pie varas jau desmitiem gadu.

Atbalsti pārmaiņas un Jaunu Saskaņu, jaunus cilvēkus, jaunu politiķu.Ja problēmu nevar atrisināt, tā ir noklusēta" - šo principu šodien atbalsta Latvijas varas iestāži, kuri negrib iet pret zādzībām, ierēdņu kabatas firmām un korupciju, viņi nevēlās runāt par demogrāfisko situāciju valstī, par ekonomiku, un dara tautai iespaidu, ka it kā nekas slikts nenotiek. Viktors Steins - Kamēr mūsu ārpolitiku vadīs partijas kuras iet ASV pavadā un paklausīgi ietur aizokeāna interešu kursu, tikmēr - nemainīsies mūsu pašu sabojātās attiecības ar vitāli mums svarīgiem austrumu kaimiņiem . Bet , manuprāt jau ir par vēlu ko vairs izlabot . Latvijas iedzīvotāji kas agrāk gaidīja no saviem varturiem ka tie nostiprinās un veicinās ekonomisko sadarbību ar austrumiem jau sen vairākkārtēji ir vīlušies savās cerībās un iespējās un pa vienam vien ir pametuši šo bezcerīgo Valsti . To skaitā arī es . Latvijas prostitūt-politiķi ir pārdevuši Latvijas iedzīvotāju intereses un mierīgo nākotni un tik dziļi un neglābjami ir sabojājuši it visur , ka to vairs nav iespējams labot . Gribu ar to teikt ka - ja kāda politiskā kustība šodien mēģinātu mainīt pagriezt Latvijas ārpolitikas kursu uz kaut vai neitrālu ... tad tiem ātri pienāks necienīgs un apkaunojošs gals . Kādu uzpirks , kādu ar sūdiem nomētās , kādu par pedofiliju vai zoofīliju apsūdzēs un ar to viss beigsies . Ja aizokeāna intereses Latviju ir iecerējušas par kara bāzi pārveidot ,tad to vīņi arī dara , un mūsu prostitūt-politiķi ir visu tam scenārijam sagatavojuši .
Mūsu ierēdņi un deputāti ar savu *profesionālo* sagatavotību, valsts, ekonomikas, izglītības, veselības aprūpes iznīcināšanā, ņemot vērā ievērojamu pieredzi Latvijas tautas pazemošanas un savas tautas izlikšanas ārpus Latvijas Republikas robežām, katru mēnesi izveido jaunu pasākumu veikšanā, veic tādu valsts un tautas politiku? un katru dienu pieņem tādus lēmumus? par LR iedzīvotāju iznīcināšanu. Mūsu izvēlētie *cilvēki*, katru dienu palīdz apglabāt savu valsti, ievērojot agresīvo cilvēku tradīcijas un rituālus. Mūsu ierēdņu ilggadīgā pieredze ļauj veikt tādus darbus augstākajā līmenī. Ir pienācis laiks izbeigt šo ļaunprātīgo vardarbību un *toleranci*. Turklāt valstī ir jāattīsta ekonomika, jāsaglabā jaunieši un jāvakcinē tradicionālās ģimenes vērtības, nevis jāpropagandē izvirdumi, krāpšana, korupcija, zagšana un tā tālāk.

 
Viens no galvenajiem sabiedrības pārvaldes veidiem ir uzmanības novēršana. Tā vietā, lai sabiedrības uzmanību pievērstu nopietniem lēmumiem, ko pieņem valdošās struktūras, informatīvais lauks tiek piebāzts ar maznozīmīgiem notikumiem. Korupcija tas ir partijas un partijas līderi. Tāpat korupciju atbalsta velētāji un partijas piederība. Esiet politiski aktīvs. Ejiet un balsojiet par jaunu politiku, jaunām partijām, jauniem cilvēkiem! Kur jāmeklē Latvijas tautas ienaidnieki? Kas tie ir?
Balso par jaunām partijām, par jaunu politiku, par jauniem cilvēkiem. Netici tam, kurš tevi vienreiz piekrāpis. Tādi cilvēki tevi apmānīs nākotnē. Atbalsti jaunu politiku, jaunus cilvēkus. Mēģini atdot savu balsi par partiju Jauna Saskaņa. Klausies savu sirdi. Tas tevi nenodos. Atceries, ka zivis pūš no galvas. Netici partijām, kas neattaisno tavu uzticību.
 
Konstantīns Žiharevs

ASV pilsoņa zvērests!!!???
“Ar šo zvērestu es apliecinu, ka pilnīgi atsakos no uzticības citai valdībai, valstij un suverenitātei, kuras pilsonis es biju iepriekš. Es atbalstīšu un aizstāvēšu ASV konstitūciju un likumus no visiem ārvalstu un iekšzemes ienaidniekiem. Es apsolos nepieciešamības gadījumā dienēt ASV armijā, apsolos izpildīt pilsoņa nacionālos uzdevumus, kad tos nosaka likums. Apsolu to pildīt vienmēr bez atrunām un novēršanās. Un lai Dievs man palīdz!”Назад к содержимому