Kādas ir mūsu LR iekšējās problēmas? Kas jādara, lai atrisinātu mūsu iekšējās problēmas?

BLOG
Konstantīns Žiharevs
Konstantīns Žiharevs
BLOG
Перейти к контенту

Kādas ir mūsu LR iekšējās problēmas? Kas jādara, lai atrisinātu mūsu iekšējās problēmas?

Psiholog Riga|Психологическая помощь рига| Психолог Рига
Опубликован от Konstantīns Žiharevs вход Domāšanās psiholoģija · 24 январь 2020
Tags: KādasirmūsuLRiekšējāsproblēmas?Kasjādaralaiatrisinātumūsuiekšējāsproblēmas?
Kādas ir mūsu LR iekšējās problēmas? Kas jādara, lai atrisinātu mūsu iekšējās problēmas?

Latvijai un Krievijai būt kopā nozīmē būt stipram, atgriestiesties no Krievijas - nozīmē būt briesmām ekonomikā un tautas sociālajā dzīvē. Vēsture to ļoti pārliecinoši pierāda. Otrkārt, esmu pārliecināts, ka Latvijai nav jākalpo citu rietumu interesēm. Tur valsts ir attistītas. Pietiek mūms atcerēties Parex bankas, Sorosa fondu un citu lietas, kad Latvijas valdība pakļāvās ASV spiedienam un rezultātā Latvija zaudēja miljardiem eiro. Stulbums - maigi izsakoties. Rusofobiskā propaganda Rietumos skāra Krieviju ar atriebību. Vaina ir attīstīto valstu ekonomikā un cīņā par preču un pakalpojumu tirgiem, par lētu darbaspēku, par zemēm, uz kurām dzīvo pamatiedzīvotāji. Rusofobijas pamatā ir vēstures nezināšana un utt., ko Rietumos rada pretkrieviska propaganda. Mums asi jāreaģē uz Eiropas Parlamenta rezolūciju, kurā nacisti tika pielīdzināti padomju karavīriem, kuri atbrīvoja Eiropu. Tas ir īpaši svarīgi darīt tagad, Uzvaras 75. gadadienas priekšvakarā, kad vēstures viltošanas mēģinājumi kļūst arvien neatlaidīgāki. Pēc tam, kad Francijas prezidents Emanuels Makrons paziņoja, ka Eiropa izplatās no Lisabonas līdz Vladivostokai un jāveido sadarbība ar Krieviju, situācija sāka pakāpeniski mainīties. Šis pagrieziens pret Krieviju ir rīkojies zināmā mērā atturīgi, bet ne visi to atdzīst. Lai sāktu risināt Latvijas iekšējās problēmas mūsu visu tautas interesēs, t.i. Sabiedrībai ir jāatsakās no politiskās struktūras, kuru valdošās partijas ir rūpīgi izveidojušas pēdējo 30 gadu laikā, un mums jāatsakās arī no līdz šim īstenotās politikas.

Arnis Kairens - Tas bija toreiz bet kā tagad? Tagad atbalstītu Interfronti. Kāpēc Interfronti ? Tāpēc, ka tagad dzīvojam ne tā kā gribējām. Gribējām, ka viss ir tā kā bija, tikai neatkarīgas valsts formā. Vot tāda petruška. Mūs piemānīja un aplaupīja krāsaino revolūciju inženieri. Vot, tādēļ Baltkrievijā nekādas krāsainās revolūcijas un nekādus tur samozvancus. Jābūt kārtībai. Visus krāsainos uz miskasti.
Mēs sev apkārt atlasām tādus cilvēkus, kuru ego ir aizsērējis vēl vairāk nekā mūsējais. Drīzāk mēs neizvēlamies paši, bet apstākļi ir tādi, ka mēs sazināmies ar šādiem cilvēkiem, lai gan mēs vēlētos sazināties ar pilnīgi citiem cilvēkiem. Mēs varam sūdzēties par viņu stulbumu, šaurību un vēlēties vēl vairāk. Bet mūsu Ego nodevības apzināšanās un bailes, ka šī nodevība tiks atklāta, neļaus mums sazināties ar vairāk cienīgiem cilvēkiem. Rietumu civilizācijai, kas faktiski sastāv no anglosakšu pasaules un Eiropas Savienības, patīk sevi parādīt kā "mirdzošu pilsētu kalnā". Bet šādas idejas absolūti neatbilst patiesībai ... *Burisma* ir saistīta ar Latvijas bankām? Šobrīd ir iegūta informācija, ka bijušais CIP ierēdnis Džozefs Kofers Bleks (Joseph Cofer Black)darbojas ne tikai Burisma valdē, bet arī Latvijas Baltic International Bank valdē. Vēl interesantāk ir tas, ka šī ir sasaiste ar citām bankām Latvijā, kuras veido Latvijas starpnieku tīklu, kas radās brīdī, kad šķita, ka Latvija kļūst neatkarīga no Krievijas. Parex banka saņēma pirmo FX tirdzniecības licenci no PSRS, un Baltic International Bank saņēma otro. Edmunds Belzejs - Tas jau notiek sen......iznāk ka krievi nav mūsu ienaidnieki(kā visu laiku tika teikts).....latvietis latvietim ir lielākais ienaidnieks.......

Kādas ir mūsu iekšējās problēmas?

Mūsu iekšējās problēmas ir tādas, ka samazinās mūsu ienākumi, mēs esam spiesti ietaupīt uz pārtiku un visu pārējo, mēs – tautas vairākums esam pazaudējuši varu, mēs zaudējam darbu, vai nevaram atrast labi apmaksātu darbu, mēs zaudējam savu zemi, tautu, rūpnīcas. Nepieciešams finansējums izglītībā, sociālāja jomā, lauksaimniecībā, zinatnē, medicīnā un t.t…
Dzīve mums rada parādus, kurus ir grūti atmaksāt, kamēr pieaug īres maksa, sadārdzinās zāles, pārtika sadārdzinās, gāze sadārdzinās, slimnīcās cilvēki netiek pienācīgi ārstēti (nav naudu un zāļu), mirstot valdošie ierosina doties pensijā, un arvien vairāk tiek runāts par karu. Un ap rupjību un vienaldzību ierēdņiem, kuri visam uzliek ķepas, no kuriem neko nevar sasniegt un kuri, piemēram, bariņš miljardieru ar miljonāriem, brauc apkārt dārgās mašīnās, dārgos pulksteņos un uzvalkos, lido ar lidmašīnām uz saviem dzīvokļiem un īpašumiem Anglijā un Francija un tā tālāk. Kur Latvijas ierēdņiem un vadītājiem mācās bērni? Ārzemēs? Un tajā pašā laikā viņi māca Latvijas iedzīvotājiem, kā vajadzētu LR tautai pareizi un godīgi dzīvot un godīgi maksāt viņem nodokļus. Protestēt nav iespējams, un priekšā nav redzama nekāda nakotne.

Mūsu iekšējās problēmas ir tādas, ka pagājuši 31 neatkarības gads. Ekonomika neaug, daudzo sankciju dēļ nav investīciju un nebūs. Nodokļu politika un komunālo pakalpojumu rēķinu lielums Latvijas Republikā ir veidots tā, lai iznīcinātu visu radīto un izraidītu iedzīvotājus no viņu zemēm. Pieprasījums pēc precēm un pakalpojumiem ir samazināts, kā rezultātā uzņēmumi un firmas tiek slēgti, savukārt nodokļi un nodevas katru gadu pieaug eksponenciāli. Militārie izdevumi ir nesamērīgi milzīgi vājajai Latvijas ekonomikai. Nav konkurences, ir grūti veikt savu biznesu.
Ārzemju korporācijas kopā ar mūsu LR vaditājēm monopoli pārņema biznesu savas rokas. Lielākajai daļai Latvijas cilvēku naudas nav, bet - miljardiem eiro gadā tiek tērēti piedzīvojumiem ārpolitikā un to seku apmaksai. Pasakainas summas nabadzīgai valstij, kas arī ir krīzes stāvoklī. Tajā pašā laikā kukuļu un kukuļu ņēmēju skaits un apjoms pieaug.

Tas viss bija “varas vertikāles” sekas, kas izrādījās nenovēršamas un kuras nevienam nav iespējas kontrolēt, tas bija ierēdņu pacelšanās rezultāts, tādu lēmumu sekas, kurus latvieši vai latvijas tauta nespēj ietekmēt, jo vēlēšanu rezultāti ir izkropļoti. Tas bija sekas tam, ka LR valsts, t.i. ierēdņi iekļuva visās ekonomikas plaisās, pakļāva viņu kontroli lielākajai daļai visu nozaru uzņēmumu un ļoti daudziem latviešiem atņēma maizes gabalu.

Ja kāds domā, ka uz Latviju nāks nopietni investori, – aizmirstiet! Notiek visīstākā varmācība no valsts puses. Tas noved pie destabilizācijas un stiprāko došanās prom. Tā, piemēram, no valsts dodas prom tie jaunie cilvēki, kuri ieguvuši labu izglītību un labu pieredzi, un tas valstij ir vissliktākais variants. Jaunieši bēg, meklējot iespējas realizēt sevi. Pateikt, ka to nozagtu naudu, kuru var būt konfiscēs no jēredņiem, mēs izmantosim izglītībai vai… Šo var pateikt valdības līmenī! Tā ir tiesiska valsts? Kam tad tie likumi rakstīti? Tas viss tuvojas jaunam laikmetam, kas patiesībā līdzinās PSRS laikam pagājušā gadsimta 30. gados, kad sākās Lielais terors.

Kas atrisinās mūsu iekšējās problēmas?

Lai samazinātu nodokļus un palielinātu valsts ieguldījumus izglītībā, medicīnā, infrastruktūrā, lauksaimniecībā, zivkopībā, nepieciešama ekonomiskā izaugsme, valdības izdevumu samazināšana, kas lielākajai daļai Latvijas valdībai nemaz nav vajadzīga. Radīt iespēju daudziem latviešiem izveidot savu mazo un vidējo biznesu. Konkurence noteikti pazeminās cenas - veikalos, kā arī mājokļu un komunālajiem pakalpojumiem utt.

Kas jādara, lai atrisinātu mūsu iekšējās problēmas?

Lai to izdarītu, mums ir jānoņem viss, kas noveda pie pašreizējās varas krīzes un bloķēja mūsu izaugsmi. Ir jāatsakās no šādas "varas vertikāles". Ar godīgām vēlēšanām regulāri jāmaina vara. Ir nepieciešams padarīt valdību caurskatāmu un kontrolētu. Ir jāsamazina ierēdņi, jāsamazina viņu iejaukšanās ekonomikā, jānovērš sankciju cēloņi, jāatsakās no *pasaku* piedzīvojumiem un jāveido miera izlīgumu ar kaimiņiem (Krievijas Federāciju), kā arī jāpārtrauc izšķērdēt LR valsts kases ar nelielu priviliģētu cilvēku grupu. Kāpēc valdība un deputāti neizlemj attistības ceļu? Kam Latvijā dzīvojas ļoti labi?

1.2020 gads. Latvija ir dziļā parādu bedrē ... No kuras nav iespējams izkļūt. Nav krīzes, nav kara, un parāds strauji un regulāri aug ... Piemēram, pēc neatkarības pasludināšanas 1990. gadā mēs nevienam neko neesam parādā ... Šodien (2020. gada janvārī) Latvijas ārējais parāds pārsniedz vienpadsmit miljardus eiro. Jāatzīmē, ka kopš 1990. gada Eiropas Savienība ir piešķīrusi desmitiem miljardu eiro Latvijas valdībai. Kas sajuta šos miljardus uz sevi. Kur viņi ir? Uz kādu konkrētu valsts attīstību viņi ir gājuši? Jau tagad tikai procentu veidā par šo parādu mēs maksājam miljonu eiro dienā ...

2. Latvijā milzīga negatīva ārējās tirdzniecības bilance. 2017. gadā tas sasniedza aptuveni 2,7 miljardus eiro, un 2018. gadā negatīvā bilance bija vairāk nekā 3,1 miljardu eiro ... (Korporācijas spiež savu preci. LR valdība korumpēta)

3. Latvijā ir visaugstākais ienākumu nevienlīdzības līmenis Eiropas Savienībā. Džini indekss 2017. gadā pieauga līdz 35,6%. Latvijā uz vienkāršu un godīgu vienu iedzīvotāju rēķina, dzīvo vairāk bagātu cilvēku nekā citās ES valstīs ...

4. Latvijai ir vislielākā nodokļu nasta Eiropas Savienībā ... Piemēram, ja alga ir viens tūkstotis eiro, nodokļu slogs ir divreiz lielāks nekā tādās bagātajās un attīstītajās valstīs kā Lielbritānija, Luksemburga, Francija, Vācija ...?

5. Latvijā ir visaugstākā pievienotās vērtības nodokļa likme (21%) pārtikas precēm visā Eiropā ...

6. Latvijā ir visstraujākais nodokļu sloga (nodokļu sistēmas) pieaugums Eiropas Savienībā. Tas ir apmēram 9,5 procenti katru gadu ... Nodokļi tiek regulāri paaugstināti, tiek ieviesti jauni nodokļi, esošo nodokļu bāze paplašinās ...(+ cilvēki nespej plānot savus kredītus)

7. Latvija ir trešā valsts pasaulē pēc ierēdņu un darbinieku skaita valsts aparātā ... Rūpniecības uzņēmumiem un uzņēmumiem ir jābaro trīs reizes vairāk ierēdņu un valsts darbinieku nekā tādās bagātajās valstīs kā Zviedrija un Itālija. LR četras reizes vairāk valsts darbinieku nekā Korejā, Jaunzēlandē.

8. Latvijā ir visaugstākās cenas, kas piemērojamas uzņēmumu apgrozījumam, elektroenerģijas izmaksām. Milzīga atšķirība, elektrības cenas ir četras reizes augstākas nekā salīdzinājumā ar Vācijas, Francijas, Zviedrijas valstīm. Vairāk nekā 8 reizes augstāks nekā Īrijā, Itālijā un Dānijā. Tāpēc Latvijā ražotās preces nav konkurētspējīgas Eiropā.

9. Latvijā par daudzām lietām un pakalpojumiem jāmaksā daudz vairāk nekā Rietumeiropā. Piemēram, būvniecības izmaksas Latvijā vidēji ir dārgākas par 326%. Darījumi ar valsts parādu par 200%. Pašvaldību teritoriju un dzīvojamo ēku kopšana par 240%. Izglītība par 130%. Salīdzinot ar bagātajām Eiropas Savienības valstīm. Kaut arī lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju alga ir daudz zemāka. Kopš 2014. gada valdība nav īpaši pieņēmusi vai apstiprinājusi iztikas minimuma grozu. Šim grozam ir jāatbilst nodokļu slogam.

Kristine Liepina для SUPER OMNIA VERITAS*ПРЕЖДЕ ВСЕГО ИСТИНА*PAMATĀ PATIESĪBA

Igaunijas televīzija, jautājums  Putina kungam: Kādas teritoriālās prasības jums ir pret Igauniju? Cik es  zinu, tādu nav, tā ka, par ko jūs šeit runājat? Un otrs jautājums –  kāpēc jums ir tik grūti pateikt: „Piedodiet par okupāciju!”. Tāpēc, ka,  ja jūs to pateiktu, mēs varētu ļoti viegli kopā sadzīvot.
V.Putins:  Paldies par jūsu jautājumu tas ir pat ļoti laikā. Sākšu ar pēdējo  jautājumu. Jūs tik labi runājat krieviski, ka esmu pārliecināts, ka arī  lasāt ne sliktāk. Paņemiet lūdzu 1989.gada Tautas deputātu sasaukuma  lēmumu, kur melns uz balta ir uzrakstīts: Tautas deputātu sasaukums  nosoda Molotova Rībentropa paktu http://www.letonika.lv/groups/default.aspx?cid=31725 un uzskata to kā juridiski nenotikušu, jo tas neatspoguļoja patieso  Padomju tautas gribu un ir izskatāms kā Staļina un Hitlera personīgs  darījums. Ko un kā vēl skaidrāk un precīzak var pateikt šajā jautājumā?  Vai varbūt jūs vēlaties, lai mēs to darām katru gadu? Ko vēl mums  pateikt jūsuprāt? Mēs uzskatām, ka šis jautājums ir aizvērts! Viss,  vairs mēs pie tā neatgriezīsimies! Pateicām vienreiz un pietiks!
Tagad par okupāciju. Mans pieņēmums ir tāds, ka 1918.gadā, Brestas miera līguma rezultātā http://www.letonika.lv/groups/default.aspx?cid=31805 , Vācija un Krievija veica sazvērestību, kur Krievija daļu savas  teritorijas atdeva Vācijas kontrolei. Tieši no šī brīža arī sākās  Baltijas valstu neatkarība. Bet 1939.gadā notika jau cita sazvērestība  starp Krieviju un Vāciju, kur Vācija atgrieza Krievijai šīs teritorijas.  1939.gadā tās pievienojās Padomju savienības sastāvam. Labi tas bija,  vai slikti, tagad par to nerunāsim, tā bija vēsture. Es domāju, ka tā  bija sazvērestība, kuras rezultātā cieta mazās tautas un valstis.  Diemžel, tā bija tā laika realitāte, tieši tāpat kā Eiropas valstu  koloniālā pagātne, tieši tāpat kā vergu darba izmantošana Amerikas  Savienotajās Valstīs ... vai tiešām mēs tagad katru dienu ļausim  miroņiem mūs ķert aiz piedurknēm un neļaut iet uz priekšu? Un, ja jau  1939.gadā Baltijas valstis pievienojās Padomju savienībai, tad  1941.gadā, Padomju savienība principā nevarēja tās okupēt, jo tās jau  bija Padomju savienības sastāvā. Es kaut ne parāk labi mācījos  universitātē, tāpēc, ka daudz alu dzēru brīvajā laikā, bet tomēr kaut ko  no tā vēl atceros! Saprotiet? Kaut kas man galvā vēl ir palicis, mums  bija ļoti labi pasniedzēji. Tātad, tas būtu par šo jautājumu.
Nākamais  jautājums, kas saistīts ar pierobežas regulējuma situācijas stāvokli ar  Igauniju. Mums nav problēmu ar Igauniju. Paldies Dievam! Es vēl  strādojot Ļeņingradā – Pēterburgā, vedu pārrunas Krievijas valdības  vārdā, piedalījos šajās pārrunās ar Igauniju. Toreiz bija šāda rakstura  jautājumi, laikam par tiem jūs tagad atcerējāties. Gods Igaunijas  partneriem, jāsaka, ka viņi ieņēm pragmatisku nostāju savās nacionālajās  interesēs. Mēs šobrīd gatavojamies parakstīt šos dokumentus.  (2010.gads). Mēs esam gatavi šos dokumentus parakstīt, neskatoties uz  to, ka Igaunijas valdība pieņēma lēmumu neierasties uz 9.maija svinībām  Maskavā. Domāju, ka tā bija kļūda, bet tas lai paliek Igaunijas puses  ziņā. Mēs nesāksim saasināt situāciju un nebojāsim attiecības tāpēc.  Tapēc ir dota pavēle ārlietu ministrijai, parakstīt šo līgumu.
Kas  attiecas uz citiem jautājumiem teritoriālo jautājumu sakarā, tad tādi ir  ar Latviju. Latvija pēc būtības ir izvirzījusi prasību nodot tai  Pitālovas rajonu Pskovas apgabalā (Abrene), ar atsauci uz 1920.gada  robežlīgumu ar Krieviju. Latvija ir gatava, kā viņi saka, parakstīt ar  mums reobežlīgumu, bet šī līguma tekstā grib ievietot atsauci uz  1920.gada robežlīgumu, pēc kura Pitālovas rajons pieder Latvijas  teritorijai. Ziniet, Padomju savienības sabrukuma rezultātā, Krievijas  Federācija zaudēja desmitiem tūkstošu sev laiku laikos piederējušās  teritorijas. Un ko jūs tagad piedāvājat, sākt visu dalīt no jauna?  Atgriezt mums Krimu, daļu citu bijušās Padomju savienības republiku  teritorijas? Varbūt atgriežam tad mums Klaipēdu? Varbūt tagad sāksim  dalīt visu Eiropā? Jūs to gribat? Laikam taču nē! Mēs aicinām Latvijas  politiķus pārtraukt nodarboties ar politisko demagoģiju un sākt  konstruktīvu darbu!
/2010. gada 26. jūnijs/

Pašreizējais stāvoklis pasaules arēnā nav pieņemams. Starptautiskās tiesības tiek regulāri pārkāptas, un daudzu politikas un ekonomikas problēmu risināšanai noteiktos planētas reģionos nepieciešama jauna pieeja. Problēmas ar nacisma ideju atdzimšanu vakar neparādījās. Ukrainā, Baltijas valstīs (ja ņemam tikai Austrumeiropu), šādas asiņainas ideoloģijas atbalstītāji jau faktiski atrodas varas struktūrās. Tomēr nacisma briesmas nav vienīgais un ir tālu no valsts attīstības un labklājības galvenā iemesla ... Eiropai pasaulē vairs nav tādas pašas ietekmes kā iepriekš. Krievija ir pastiprinājusies tajās planētas daļās, kur notiekošais ietekmē tās nacionālo drošību, Ķīna būvē Zīda ceļu. , un tās kapitāls “iekaro” Āfrikas valstis, Irāna, neskatoties uz sankcijām, un kļūst par visbriesmīgāko spēlētāju Tuvajos Austrumos. Tas viss objektīvi liek vadošajām pilnvarām izstrādāt un apstiprināt jaunus "spēles noteikumus".


Iedzīvotājiem jāapgūst savas tiesības un pienākumi. Un izpētiet valsts tiesības un pienākumus. Loģiski nevar būt ta, ka, ja cilvēks ir pārkāpis pienākumus - naudas sods? Un ja valsts (ierēdņi) pārkāpa savas saistības vai tiesības? Vai pastāv sods? Vai Latvijā ir divu kastu valsts? Vai arī kāds apzināti izmanto savu varu personiska labuma gūšanai? Vai tiešām Latvijā pastāv tautas vara? Vai arī tas tiek deklarēts tikai uz papīra? Savas dzīves laikā cilvēks var paveikt ļoti daudzus darbus: gūt slavu kā lielisks karavadonis, slavens zinātnieks vai ģeniāls mākslinieks. Bet visu, ko cilvēks dzīves laikā ir paveicis šajā pasaulē, viņš atstāj dzīvajiem. Līdzi jaunajā dzīvē pāriet tikai viņa dvēsele. Maķedonijas Aleksandrs novēlēja, lai pēc viņa nāves viņa zārkā tiktu izveidotas atveres viņa rokām, lai katrs tās varētu ieraudzīt. “Kamdēļ gan?” – brīnījās galminieki. “Lai katrs, kas pavadīs manas miesas, varētu pārliecināties, ka es esmu ieradies šajā pasaulē tukšām rokām. Es esmu iekarojis puspasaules, kļuvis par pašu bagātāko cilvēku, bet Aizsaulē es atkal došos tukšām rokām”. Dvēseles darbība izpaužas cilvēka redzamajā darbībā, viņa vārdos un darbos, jo gan vārdi, gan darbi vienmēr pareizi raksturo dvēseles tikumisko stāvokli, labu vai ļaunu.
Saskaņā ar tiešsaistes datu bāzes Numbeo vērtējumu, kas publicēja ziņojumu par 2020. gada janvāri.
No 440 pilsētām, kas iekļautas pasaules dārgāko pilsētu sarakstā, Rīga atrodas 334. vietā (valsts nodokļu politika nav pareiza). Reitingā tika vērtētas dzīves dārdzības, īres izmaksas, pārtikas produktu cenas, pārtikas izmaksas restorānos un iedzīvotāju pirktspēja. Latvijā pieaug to cilvēku skaits, kuriem ir arodslimības, ko izraisa psihosociālie faktori.
Latvija ar savu ārkārtīgi nestabilo ekonomiku atrodas visbīstamākajā vietā. Ir acīmredzams, ka 2019. gads Latvijas vēsturē ieies ar lielāko mīnusa zīmi biznesa attīstībā.
Spriežot pēc dažādām uzņēmēju aptaujām, lielākā daļa likvidēto uzņēmumu bija “dzīvi” un nebija kaut kādi manekeni. Uzņēmūmi bija ārkārtīgi no LR valsts nelabvēlīgās nodokļu un likumdošanas vides, uzņēmējdarbības attīstībai, kur LR Valsts ieņēmumu dienests spēlēja pirmo vijoli, un tos slēdza.
Cik cilvēku pameta Latviju, jo viņi saprata, cik slikti pret viņiem izturas Latvijas valsts (politiķi un ierēdņi). Iedzīvotāju aizplūšana ir sekas, un iemesls ir tas, ka valsts izturas pret cilvēkiem pilnīgi necilvēcīgi ...
Valsts ieņēmumu dienesta darbinieki pret uzņēmējiem izturas kā pret noziedzniekiem. Valsts ieņēmumu dienests ar savu rīcību nodrošina, ka lielākā daļa vietējo uzņēmumu tiks likvidēti. Tas nozīmē, ka tūlīt palielināsies rindiņa darba biržā, un cilvēki vēl aktīvāk pametīs LR valsti. Tā rezultātā šeit būs mazāk nodokļu maksātāju. Bet tas būs vēlāk. Un šīm “vēlākām” Valsts ieņēmumu dienesta amatpersonām vispār ir vienalga, kā arī Latvijas nākotnei, kur smagā darba dēļ pēc valdošo partiju rīkojumiem paliek tikai starptautiskā biznesa pārstāvji un visnabadzīgākie iedzīvotāju slāņi ...

Назад к содержимому