Kāda ir demokrātijas galvenā krāpšana?

BLOG
Konstantīns Žiharevs
Konstantīns Žiharevs
BLOG
Перейти к контенту

Kāda ir demokrātijas galvenā krāpšana?

Psiholog Riga|Психологическая помощь рига| Психолог Рига
Опубликован от Konstantīns Žiharevs вход Domāšanās psiholoģija · 18 декабрь 2018
Tags: Kādairdemokrātijasgalvenākrāpšana
Kāda ir demokrātijas galvenā krāpšana?

Nekaunīgā minoritāte jau sen ir piešķīrusi sev tiesības veidot politiskās partijas un ievēlēt no savas vidus priekšniekus un uzraugus. Tas nav tikai netaisnīgi, tas ir postoši jebkurai demokrātiskai valstij... Valsts demokrātiskās vadības sistēmas galvenā krāpšana ir tāda, ka visas politiskās partijas visās valstīs pārstāv tikai ļoti nenozīmīgu tautas daļu.
Laikam ir tā? Valsts demokrātiskās vadības sistēmas galvenā krāpšana ir tāda, ka visas politiskās partijas visās valstīs pārstāv tikai ļoti nenozīmīgu tautas daļu. Un, neskatoties uz to, notiek vēlēšanas, ar kurām šī nelielā minoritāte iegūst pilnu likumdošanas un izpildvaru valstī.

Kāpēc tas ir iespējams? Jo demokrātija ir grandioza krāpšana. Un šis vilinājums jau ilgu laiku, bez jebkāda kautrēšanās uzspiež visām pasaules valstīm un tautām. Bet arī demokrātija – tā ir pilnīga bezatbildība par visām savām lietām, kas arī ir speciāli izdomātas parazītu ērtībām. Vēlēšanas vairs nedarbojas.

Laikam ir tā? Valsts demokrātiskās vadības sistēmas galvenā krāpšana ir tāda, ka visas politiskās partijas visās valstīs pārstāv tikai ļoti nenozīmīgu tautas daļu. Un, neskatoties uz to, notiek vēlēšanas, ar kurām šī nelielā minoritāte iegūst pilnu likumdošanas un izpildvaru valstī.

Kāpēc tas ir iespējams? Jo demokrātija ir grandioza krāpšana. Un šis vilinājums jau ilgu laiku, bez jebkāda kautrēšanās uzspiež visām pasaules valstīm un tautām. Bet arī demokrātija – tā ir pilnīga bezatbildība par visām savām lietām, kas arī ir speciāli izdomātas parazītu ērtībām. Vēlēšanas vairs nedarbojas.

Cilvēkiem ar apšaubāmām morālajām īpašībām nav jāieņem valsts amati, ar saviem nevērīgajiem izteikumiem par līdzpilsoņu viņi diskreditē varu. Latvija ir sociāla valsts. Ja valsts nevar un sociāli aizsargāt savus pilsoņus, tā nav valsts...

Ja tu dodies uz varu, tev jākalpo cilvēkiem. Tam jābūt normālam katram valsts ierēdnim, kurš ierodas, vienalga, uz kādu varas līmeni...

Tauta - Nemuļķojies, nedod sevi tik nekaunīgi piemānīt...Un, neskatoties uz to, notiek vēlēšanas, ar kurām šī nelielā minoritāte iegūst pilnu likumdošanas un izpildvaru valstī.
Kāpēc tas ir iespējams? Jo demokrātija ir grandioza krāpšana.

Un šis vilinājums jau ilgu laiku, bez jebkāda kautrēšanās uzspiež visām pasaules valstīm un tautām.

Bet arī demokrātija – tā ir pilnīga bezatbildība par visām savām lietām, kas arī ir speciāli izdomātas parazītu ērtībām. Vēlēšanas vairs nedarbojas.

Kāpēc mūsu valstī notiek vēlēšanas? Ja jūs domājat, ka tauta ir izvēlējusies varu, jūs maldāties.

Īstenībā vara tiek izvēlēta bez jebkādas tautas līdzdalības un ne vēlēšanās. Vēlēšanas ir nepieciešamas tikai tāpēc, lai atsūtītu cilvēkus uz vēlēšanu iecirkņiem un spēlētu statistu lomu.
Citiem vārdiem sakot, uzdevums ir panākt, lai vēlēšanu iecirkņos būtu iespējami vairāk cilvēku ar to, lai pēc tam varētu iedurt sejai statistiku un ziņot, ka “jūs paši izvēlējāties”. Jūs nedomājāt par jautājumu: kāpēc pēc vēlēšanām 10 dienu laikā iznīcina dokumentus? ... Iztikas minimumu Latvijā aizliegts publicēt kopš 2014. gada.
Francijā iztikas minimums ir aptuveni ap 1200 eiro. Nejauciet iztikas minimumu ar minimālo algu...

Latvijas politiķi, kuri meklē popularitāti Lestenē, nekad neieradīsies godināt Latviešu piemiņu, kuri ir nogalināti Zaļā, – viņu stāstā “īsti latvieši” cīnījās ar boļševikiem leģiona Waffen SS sastāvā.
Ierēdņiem ir jānodarbojas ar organizāciju un vadību.

Un tagad viņi nodarbojas ar savu biznesu.
Mūsu valsts iedzīvotāji katru dienu pamet Latviju. Pamet to, jo nejūtas droši par sevi un saviem bērniem. Varas partijas NAV rūpējušās par mūsu valsts izbraukušajiem jau 18 gadus. Un nerūpējas arī par to, lai tagad Latviju cilvēki nepamestu. Andris Imants Kokenbergs -Gribētu zināt, cik pēdējos gados Latvijā nākas redzēt ko normālu! Barokļi to vien dara, kā JŪTAMI SEV PAAUGSTINA ALGAS , un reizi 4 gados dzied lakstīgalu balsīs (pirms vēlēšanām)! Nevar vēlēties pārmaiņas un vienlaicīgi turpināt balsot par labējām partijām, kas atrodas pie varas jau desmitiem gadu. Atbalsti pārmaiņas un Jaunu Saskaņu, jaunus cilvēkus, jaunu politiķu.Ja problēmu nevar atrisināt, tā ir noklusēta" - šo principu šodien atbalsta Latvijas varas iestāži, kuri negrib iet pret zādzībām, ierēdņu kabatas firmām un korupciju, viņi nevēlās runāt par demogrāfisko situāciju valstī, par ekonomiku, un dara tautai iespaidu, ka it kā nekas slikts nenotiek. Viktors Steins - Kamēr mūsu ārpolitiku vadīs partijas kuras iet ASV pavadā un paklausīgi ietur aizokeāna interešu kursu, tikmēr - nemainīsies mūsu pašu sabojātās attiecības ar vitāli mums svarīgiem austrumu kaimiņiem . Bet , manuprāt jau ir par vēlu ko vairs izlabot . Latvijas iedzīvotāji kas agrāk gaidīja no saviem varturiem ka tie nostiprinās un veicinās ekonomisko sadarbību ar austrumiem jau sen vairākkārtēji ir vīlušies savās cerībās un iespējās un pa vienam vien ir pametuši šo bezcerīgo Valsti . To skaitā arī es . Latvijas prostitūt-politiķi ir pārdevuši Latvijas iedzīvotāju intereses un mierīgo nākotni un tik dziļi un neglābjami ir sabojājuši it visur , ka to vairs nav iespējams labot . Gribu ar to teikt ka - ja kāda politiskā kustība šodien mēģinātu mainīt pagriezt Latvijas ārpolitikas kursu uz kaut vai neitrālu ... tad tiem ātri pienāks necienīgs un apkaunojošs gals . Kādu uzpirks , kādu ar sūdiem nomētās , kādu par pedofiliju vai zoofīliju apsūdzēs un ar to viss beigsies . Ja aizokeāna intereses Latviju ir iecerējušas par kara bāzi pārveidot ,tad to vīņi arī dara , un mūsu prostitūt-politiķi ir visu tam scenārijam sagatavojuši .
Mūsu ierēdņi un deputāti ar savu *profesionālo* sagatavotību, valsts, ekonomikas, izglītības, veselības aprūpes iznīcināšanā, ņemot vērā ievērojamu pieredzi Latvijas tautas pazemošanas un savas tautas izlikšanas ārpus Latvijas Republikas robežām, katru mēnesi izveido jaunu pasākumu veikšanā, veic tādu valsts un tautas politiku? un katru dienu pieņem tādus lēmumus? par LR iedzīvotāju iznīcināšanu. Mūsu izvēlētie *cilvēki*, katru dienu palīdz apglabāt savu valsti, ievērojot agresīvo cilvēku tradīcijas un rituālus. Mūsu ierēdņu ilggadīgā pieredze ļauj veikt tādus darbus augstākajā līmenī. Ir pienācis laiks izbeigt šo ļaunprātīgo vardarbību un *toleranci*. Turklāt valstī ir jāattīsta ekonomika, jāsaglabā jaunieši un jāvakcinē tradicionālās ģimenes vērtības, nevis jāpropagandē izvirdumi, krāpšana, korupcija, zagšana un tā tālāk.
Viens no galvenajiem sabiedrības pārvaldes veidiem ir uzmanības novēršana. Tā vietā, lai sabiedrības uzmanību pievērstu nopietniem lēmumiem, ko pieņem valdošās struktūras, informatīvais lauks tiek piebāzts ar maznozīmīgiem notikumiem. Korupcija tas ir partijas un partijas līderi. Tāpat korupciju atbalsta velētāji un partijas piederība. Esiet politiski aktīvs. Ejiet un balsojiet par jaunu politiku, jaunām partijām, jauniem cilvēkiem! Kur jāmeklē Latvijas tautas ienaidnieki? Kas tie ir?
Balso par jaunām partijām, par jaunu politiku, par jauniem cilvēkiem. Netici tam, kurš tevi vienreiz piekrāpis. Tādi cilvēki tevi apmānīs nākotnē. Atbalsti jaunu politiku, jaunus cilvēkus. Mēģini atdot savu balsi par partiju Jauna Saskaņa. Klausies savu sirdi. Tas tevi nenodos. Atceries, ka zivis pūš no galvas. Netici partijām un cilvēkiem, kas un kuri neattaisno tavu uzticību.

Režisēris Viesturs Kairišs atzina, ka pašreizējos izaicinājumos ar mantojuma veidošanu Latvijā lielā mērā vainīga okupācija.. un tās sekas …? Vai baidies, ka tiks pilnībā likvidēts obligātā elektroenerģijas iepirkuma komponents? Ka siltumenerģija apsildīs iedzīvotājus, nevis radīs lielākajai daļai iedzīvotāju trīskāršus tarifus? Ka šodienas elektroenerģijas tarifa vietā līdz 32 eiro centiem kilovatu stundā atgriezīsies 5 -6 centi?

Šodien daudzi darba devēji Latvijā ierodas caur Poliju. Jo poļiem nav tik stingra darba kārtība no trešajām valstīm, un nodokļi ir mazāk. “mūsdienu manipulatīvajā pasaulē, kad mēs redzam, ka ar (faike) ziņam cenšas ietekmēt cilvēku domāšanu, stāstot nepatiesību un pusplandu, tas, ir cilvēktiesību pārkāpums, bet Otrkārt - ļoti liels sabiedrības drošības apdraudējums,” norāda tiesībsargs Juris Jansons.

Dezinformācija attiecas arī uz uzņēmējsabiedrībām un politiskajām interesēm, nereti šie mērķi ir apvienoti, lai iegūtu peļņu. “kritiskā domāšana nebūs pieejama un saprotama ikvienam valsts ierindniekam (iedzīvotājam), nevar katru cilvēku jau rīt to iemācīt. Tas prasīs ilgus gadus. Un tam jābūt aktuālam un pastāvīgi,” paziņoja Aizsardzības ministrijas Karagūstekņu sabiedrisko attiecību departamenta direktors Kaspars Galkins.

Latvijā - Parex bankas afērai, kurā valdība akli izpildīja ārvalstu banku noteikumus. Rezultātā Latvijas ekonomika piedzīvoja smagāko recesiju pasaulē. Lai sameklētu iztikas līdzekļus valsti bija spiesta pamest trešdaļa darbaspējīgo iedzīvotāju, tika izšķirtas desmitiem tūkstošu ģimeņu, bērni palika bez vecākiem.

Tautsaimniecības zaudējumi 10 gadu laikā, pēc dažādiem aprēķiniem sastāda apmēram 60-90 miljardu eiro. Valsts parāds pašreiz ir sasniedzis vairāk ka 11 miljardu eiro. Un šo visu politiķi nosauca par "Veiksmes stāstu"!

Latvijā nav elementāras izpratnes par nodokļu lielumu valstī, nav aprēķinu par kopējo nodokļu slogu, neapliekamā minimuma apmēra nozīmi iedzīvotāju nevienlīdzības ienākumu mazināšanā.

Nav ekonomiski pamatota PVN likme pārtikas precēm, kas Latvijā ir viena no lielākām pasaulē.
Kāpēc Latvijas vidējai algai 1000 ? eiro ir lielākie darba algas nodokļi?
Eiropā un tie ir gandrīz četras reizes lielāki nekā Lielbritānijā vai Īrijā?
LR Nav aprēķināts kopējais nodokļu un nodevu slogs, kurš faktiski darba ņēmējiem, maksājot valsts noteiktos 15 nodokļus un 115 valsts nodevas, pārsniedz 70% apmēru, bet minimālajai algai ir uz 60% robežas. Veidojot tā saucamo progresivitāti darba algām, progresīvā nodokļa likmes neattiecas uz 80% darba ņēmējiem.

Lielākie darba algas nodokļi, Elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponente, Sadales tīkla tarifi, akcīzes nodokļa likmes degvielai, gāzes un ūdens cenas, autotransporta nodevas – tie ir daži no FM pasākumiem lai mazinātu iedzīvotāju ienākumus, lai uzņēmumi būtu mazāk konkurētspējīgāki, lai vairāk cilvēku pamestu šo valsti.

Finanšu ministrijas augstāko amatpersonu darbībā ir acīmredzama ļaunprātīga, viņi izveidojuši absurdu ekonomisko politiku, jo to nosaka starptautiskās finanšu korporācijas un kura mērķis sagraut Latvijas valsts ekonomiku, lai Latvija būtu ES depresīvā perifērija.

Pienācis laiks, valsts drošības iestādēm noskaidrot Finanšu ministrijas amatpersonu ekonomiskās darbības sabotāžas mērķus!

Pašreizējā Latvijas nodokļu politika nav labvēlīga ekonomikas izaugsmei teica Raimonds Niperis sava raksta.

LR nodokļus veidojuši profesionāļu komanda '' ekonomisti "ar tiešu nolūku – bremzēt LR valsts tautsaimniecību. Pasaulē ir vispārpieņemti nodokļu sistēmas veidošanas četri pamatprincipi :
. Taisnīgai, kur visi maksā vienādi.
. Skaidrai- nav pieļaujami izņēmumi.
. Saprotamai, ikviens izprot par ko maksā.

Vai Jums ir ticība tam - kas notiek Latvijā?...

„Ticība taisnīgai pasaulei”
Jēdziena „ticība taisnīgai pasaulei” skaidrojums
Mūsdienu demokrātiskā sabiedrība lielā mērā balstās uz vispārpieņemta taisnīguma
principiem: tiesiskais taisnīgums (valsts garantēta drošība apmaiņā pret likumpaklausīgu
rīcību), ekonomiskais taisnīgums (labi apmaksāts darbs–alga, taisnīgie nodokļi–infrastruktūra, labi sociāli apstākļi lielākajai daļai iedzīvotāju),
vismaz konceptuāls sociālpolitiskais taisnīgums (vienlīdzīgas iespējas un tiesības).
Turklāt taisnīgumam ir īpašs statuss, kas ir augstāks par citām normām un vērtībām.
Taisnīguma vārdā var tikt leģitimizēta un pat pieprasīta brīvības, dzīvības un laimes
zaudēšana – nevienai citai sekulārai vērtībai nav salīdzinoši tik liela spēka (Lerner,
2002). Var teikt, ka ikvienam saprātīgam pieaugušajam piemīt taisnīguma izjūta, kas
ir universāla savā būtībā, bet tās izpausmes un saturu ietekmē un nosaka konkrēta
kultūra (Fikentscher, 1991).
Konstantīns Žiharevs
Назад к содержимому