Kad dzīve būs labāka Latvijas tautas vairākumam

BLOG
Konstantīns Žiharevs
Konstantīns Žiharevs
BLOG
Перейти к контенту

Kad dzīve būs labāka Latvijas tautas vairākumam

Psiholog Riga|Психологическая помощь рига| Психолог Рига
Опубликован от Konstantīns Žiharevs вход Domāšanās psiholoģija · 30 сентябрь 2018
Tags: KaddzīvebūslabākaLatvijastautasvairākumam
Kad dzīve būs labāka Latvijas tautas vairākumam?

Cilvēki (ierēdni) un apstākļi rāda jums brīnums par perspektīvām dažu iedzīvotāju saistību ar valsti, un valdošām partijām, un par to, uz kā un kādi jūs izšķērdējat sevi, savu laiku, naudu un pats galvenais - kas jums par to ir pretī. Un kurš cīnās, lai uzlabotu savu dzīvi un dzīvi Latvijas iedzīvotājiem, kuri meklē veidus, savas ģimenes labklājību, savas tautas labklājību, viņi parasti atrod izeju no šīs situācijas, un otro reizi neuzkāp uz vienā grābekļa.

*Tautas kalpi* Brīvprātīgi pieņem akcīzes nodokļa lielumu (degviela un t.t.), izdomāja īpašuma nodokli, celj komunālus pakalpojumus, nepievērš uzmanību ekonomikai, lauksaimniecībai, izglitībai. Vai tautas kalpi kalpo tautai? Vai tauta kalpo *tautas kalpiem*?

Latvijas tautas ienaidnieki neguļ. Viņi cīnās par saviem mīkstajam krēsliem un par savu lielu *ālgu* un kabata firmu izveidi.
Cik liels ir Latvijas pilsonim iztikas minimums, un cik liels ir MK noteiktais uzturlīdzekļu apmērs vienam bērnam? Vai tad bērns nav cilvēks, ja jau viņu tā apdala LR valsts?

Latvijā nav tāda jēdziena, ka  iztikas minimuma grozs. Tas var likties dīvaini, bet kopš 2014. gada Labklājības ministrija nav spējusi un negribēja izveidot šo svarīgo rādītāju. Bet Vienotības koalīcija, deputāti, partijas, ierēdņi, kuri ir pie varas necel šo svarīgu jautājumu vispār.


Latvijā ir tāds jēdziens kā ''garantēts minimālais ienākumu līmenis ". 2018.gadā valsts garantē to summā (vienkārši nenokrītiet no krēsla!) ... 53 eiro.

 
Katram cilvēkam, kurš ir pie varas, kuram uzticējās tauta velēšanās laika, kurš pārvalda tautas naudu (nodokļi) - jābūt kriminālai atbildībai par savu tautu un iztērētiem tautas līdzekļiem.
Iztikas minimumu kopš 2014 gada Latvijā vairs nerēķina. Jo valdība atzīts, ka tas neatbilst realitātei – mūsdienām neatbilst iztikas minimuma groza saturs.
Tas nozīmē ka Latvijas tauta nav LR valsts prioritāte, un LR valsts uzskata LR tautu ka - preci!

Bet šodien ir tā - ''как хочу, так и ворочу''. ''Ни за что не отвечаю, но граблю миллионами''.
Katram ierēdnim jābūt valsts un tautas patriotam, un sava joma specialistam.

Nevar būt tā, ka tautas vairākums grimst nabadzība? IZBRAUC ĀRPUS dzimtas zemes, bet ierēdni vairākuma saņem algu tūkstošiem EUR mēnesī un ne par ko krimināli neatbild…

Kur? Cik daudz? Priekš kam?

Dzīve tas ir mirklis. Ir dzīve skaista, un tā dota mums Tik īsu, niecīgu un ļoti  ātru mirkli!!! Es uzskatu, ka Latvijas Tauta LR valsti tas ir zeltais fonds.

 
Pārdomām.

Es domāju, ka iedzīvotājiem sava dzīve biežāk  ir jāmaina prioritātes, uzticas vienai partijai - apmanīja, spļauj uz cilvēkiem, zag, krāpj, partijas ierēdņi izveidoja personīgas kabatas un ārzonu uzņēmumus, ņēma kukuļus, izveidoja sev personīgo laimi, tikai sev pašiem, savācot uz stūriem lielāko daļu Latvijas iedzīvotāju.

Izmēģiniet vēlēšanas balsot par citām partijām tikai uz 4 gadiem ... Protams,  ir nepieciešams mainīt likumdošanu lai tādiem korumpētiem *cilvēkiem* atņemt brīvību un , piemērot ļoti stingrus pasākumus, tostarp ieslodzījumu par 25-30 gadiem, konfiscējot mantu. Vai, varbūt pieņemt tādus likumus kā Ķīnā - nošaut.

Tikai tad Latvijā gada laikā viss mainīsies uz labo pusi ... Es esmu par ...

Neviena valdoša partija nav izveidojusi un piedāvājusī tādu likumprojektu? Vai var ticēt partijām un ierēdņiem kuri bija pie varas?

Mēs atbildam politiski???? Politiski tas ir NEKĀ!

Apskatiet partiju programmas - Par alternatīvu, Jauna Saskaņa, un citas partijas programmas un salīdziniet tās ar citām programmām. Dariet pareizo izvēli.

Protams - katrā partija ir cilvēki, kuriem gribas ticēt… Ja partijas programma neatbilst jūsu domāšanai - nebalsojat par partiju, labs cilvēks neko neizmainīs.
Speciālisti norāda, ka šāda tendence nav raksturīga tikai kādas vienas partijas pārstāvjiem, taču vienlaikus atzīst, ka tā ir izteikta maldināšanas nozarē velētājem. “Viņi labāk runā un māk sevi labāk prezentēt nekā citi. Viņi ir izkopuši runas māku, apguvuši to kursos un prot sevi pasniegt vēlamā gaismā, vēlēšanas laika saka to, ko no viņiem vēlas dzirdēt vēlētāji,” skaidro Inuta Pupiņa.
 
Visi jautājumi tautai rodas saistībā ar konkrētiem pieņemtajiem lēmumiem un notikumiem!

Aizejošās un arī nākošās valdības pārstāvji uzstājīgi atkārto stāstu par to, ka nu beidzot neko vairs nevarēs darīt un būs jāķeras klāt mediķu, skolotāju algām, tā sacīt, mēs (t.i., Godmaņa valdība) tās līdz šim sargājām, cik spējām, bet nu mūsu spēciņi ir par vārgiem un citas izejas vairs nav, jācērp vien būs. Tas ir kliedzošs bezkaunīgas demagoģijas paraugs. Atalgojums ir samazināts gan tai medicīnas māsai un māsu palīgam, kuriem pateikts, lai piektdienās uz darbu vairs neiet, gan tiem, kas uz mēnesi nosūtīti bezalgas atvaļinājumā, gan tiem, kam izmainīti darba samaksas noteikumi.
Algu samazinājumu veselības aprūpe bez nopietnām sekām nepārdzīvos, galu galā mediķus cilvēcīgs atalgojums gaida ne tikai Lapzemē un citur Skandināvijā, bet arī dažā labā citā saulainākā Eiropas vietā. Latvijas veselības aprūpes paradokss ir tas, ka neviens no tajā iesaistītajiem — ne pacients, ne pacienta tuvinieki, ne aprūpē strādājošie, ne sabiedrība kopumā — nav īsti apmierināti. Viens no iemesliem noteikti ir vēl viens paradokss — Latvijā ir viens no viszemākajiem veselības aprūpes finansējuma rādītājiem ES kopā ar vienu no visplašākajiem un neefektīvākajiem slimnīcu tīkliem. Tas saistīts ar atsevišķu korumpētu partiju lobiju (kā zināms, nav nekā piemērotāka par celtniecību un rekonstrukciju, lai nodrošinātu līdzekļu plūsmu vajadzīgajā virzienā).

Atliekot ātras un efektīvas reformas, nākotne nerādās diez cik spožās krāsās. Ja pietrūks dūšas tās izdarīt, var sākt veidot latviešu valodas mācības centrus ārstiem no Moldovas, Albānijas un Pakistānas un medicīnas māsām no Ziloņkaula Krasta Republikas un Zaļā Raga salām, bet latviešu ārsti tāpat kā padomju varas gados regulāri pulcēsies dažādās pasaules vietās un ar skumjām atcerēsies tos laikus, kad Latvijā neveiksmīgi mēģināja izveidot ko līdzīgu saprātīgai veselības aprūpes sistēmai.

Kungi no valdības, laiks atrotīt piedurknes! Tikai visiem kopā uzņemoties atbildību un neļaujoties priekšvēlēšanu noskaņojumam, kas kārdina uzgrūst visu vainu konkurentu partijai, vēl var paspēt veikt nepieciešamās reformas!

 Neatbalstat nodevējus, korumpētus ierēdņus, kukuļņēmējus, maldītājus. Šiem cilvēkiem nav ticības.

Atbalstat partijas, kuras nav bijuši pie varas.  Dariet pareizo izvēli.

Pievērsiet uzmanību straujajam komunālo pakalpojumu cenu kāpumam - 50-75% īsā laika periodā. Algas nepaaugstināja par 50-75%, bet solija.


Un kuri tieši *cilvēki* sēž cenu regulatoros un atbild tautas priekša par komunālo pakalpojumu cenām? Kādas partijas pārstāvji ir šie cilvēki? Kāda viņiem ir alga? Pievērsiet savu uzmanību viņu uzvārdam un vārdam, viņu algai? Un pēc tām firmas peļņai (Latvijas gāze, Latvenergo, Rīgas Satiksme, Rīgas namu pārvaldnieks un daudzi citi?)  - Viņi visi ir no vadošajiem partijām!
Piemērs - pēdējos 7 gadus  "Saskaņa" kopā ar latviskam partijām pārvalda Rīgu (mēri, vicemēri, izpilddirektori un t.t..) Apsolīja Mums daudz ko. Realitāte:
 
Komunikāciju maksājumi palielinājās par + 57%
 
Nekustamā īpašuma nodoklis pieauga par 51%
 
Maksas stāvvieta Rīgā pieauga par 77%
 
Sabiedriskā transporta biļetes + 76%
 
Ūdens tarifi Rīgā pieauguši par 42%
 
Maksa par apkuri pieaudzis + 52%
 
Bērnudārzi - trūkst
 
Tautai ir jāzina LR bilanci ar visiem cipariem. Tautai līdz šim laikam nav pieejami LR konkrētie bilances cipari?
Cik mums ir iedzīvotāju? Cik cilvēki Latvijā vispār strādā? Cik daudz ir ierēdņi? Cik daudz tautiešus ir līdz 5 gadu vecuma? Cik daudz tautiešus ir skolas vecumā? Kāds ir minimuma iztikšanās grozs ar konkrētiem cipariem? Un t.t.
Kaut kur rakstos un saites rādās procenti no 1 EUR ir tādi un tādi nodokļu procenti un t.t? Bet tiešus ciparus nekur nevar atrast???? (Cik tieši ir LR valsts ieņēmumi, kur konkrēti, kādam ministrijām, organizācijam un konkrēti cik daudz un kādam mērķiem aiziet nauda? Valsts noslēpums???)
 
Mūsu valstij, tās iedzīvotājiem vispirms ir jānodrošina ar ekoloģiski tīru pārtiku un kvalitatīvu apmācību. Šodien lielāko daļu pārtikas produktu (ģenētiski modificēti) un ir iegādātās ārzemēs. Veikalos netika atrasts īsts skābs krējums utt. Mūsu Latvijas videi draudzīgi produkti (ekoloģiski tīrie) ir mūsu iedzīvotāju veselības garantija …


Vai cīnīties un darboties ir vērts?
 
Zūd spēki, laiks – un tikai tādēļ vien,
 
Lai dzīvi šo visbeidzot  pamestu uz mūžiem.
 
Tam jēgas nav – bet kā to rast?
 
Ir dzīve skaista, un tā dota mums
 
Tik īsu, niecīgu un ļoti  ātru mirkli!!!
 
Bet pa  šo laiku iepazīstam Dievu
 
Un cilvēks dodas aizsaulē pie tā.
 
Ar mūžīgo piemiņu dzīve mums beidzas!

Dainis Močs  -

Latvijas iedzīvotāji palasīšot šo rakstu un domājiet par ko jūs balsosiet . Rakstā ir izteikta visa patiesība un ideāli redzams kā valdošās partijas vērtē Latvijas tautu .
Viņu galvenais mērķis ir noturēties pie varas, lai vairāk sagrābtu savās kabatās jūsu nopelnīto naudu un par jums un jūsu interesēm un vajadzībām viņiem viss ir vienalga. Galvenais viņiem ir sadarboties ar lielajiem un bagātajiem un strādāt viņu labā, jo viņi dāsni daļu atdod valdībā sēdošajiem kā ziedojumos.

Mani izbrīna, ka valdība nevēlās palīdzēt mazajiem uzņēmējiem un vidējiem, bet lielajiem pēc viņu uzskatiem vajadzētu lielāku atbalstu.

Manas domas ir beidzot Latvijā jāsakārto vide, lai cilvēki nebēgtu no šejienes projām . Sakārtosim ekonomiku sociālo sfēru un nodokļu sistēmu kā arī valsts pārvaldi, kurai par saviem darbiem ir jānes krimināla atbildība.

Latvijā valdošie zina par tiesībām, bet par atbildību pret savu tautu, kā tādu ir aizmirsuši, kas kardināli būtu jāmaina.

Domājiet par savu nākotni. Nebalsojiet par vecajām partijām un vecajiem politiķiem, atbalstiet jaunas sejas politikā.

Andris Sprogis

VARAS INSTRUMENTS
  
“Šī problēma bieži vien izraisa pat ģimenes konfliktus”.
“Jautājums par varas instrumentu visā tā nopietnībā pastāv kopš mūsdienu sabiedrības sākumiem”.
Mūsdienu tautas un sabiedrības pastāvīgi saskaras ar varas instrumenta problēmu, pakļauj sevi riskam un cieš no tā smagajām sekām. Līdz šim nav izdevies atrast šīs problēmas pilnīgi demokrātisku atrisinājumu.
  
Visas mūsdienu pasaulē pastāvošās politiskās sistēmas ir radušās varas instrumentu cīņas rezultātā – vienalga, vai tā būtu bruņota vai miermīlīga šķiru, klanu, cilšu, partiju vai atsevišķu personu cīņa. Šajā cīņā vienmēr uzvar varas instruments – persona, partija vai šķira. Zaudētājos arvien paliek tauta, tātad īstenā demokrātija.
  
Politiskā cīņa, kuras rezultātā ir uzvarējis, piemēram, kandidāts, par kuru balsojuši 51 procents vēlētāju, noved pie demokrātijas togā maskēta diktatoriska varas instrumenta uzvaras, jo pārējie 49 procenti vēlētāju izrādās pakļauti varas instrumentam, par kuru viņi nav balsojuši, bet kurš viņiem ir uzspiests. Tā arī ir diktatūra. Tāda veida politiskā cīņa bieži vien beidzas ar tā varas instrumenta uzvaru, kurš pārstāv mazākumu, kā tas notiek gadījumā, ja balsis tiek dalītas starp vairākiem kandidātiem, turklāt viens no viņiem ir saņēmis vairāk balsu nekā katrs no pārējiem, atsevišķi ņemts. Ja summē pārējo kandidātu saņemto balsu skaitu, izrādās, ka tas sastāda vairākumu, kaut gan tiek uzskatīts, ka ir uzvarējis pirmais kandidāts un turklāt vēl likumīgā, demokrātiskā ceļā! Patiesībā tā ir acīm redzama diktatūra viltus demokrātijas maskā. Tāda ir visu mūsdienās pastāvošo politisko režīmu seja. Vai gan nav skaidrs, ka tās visas falsificē patiesu demokrātiju un būtībā ir diktatoriski režīmi?

Ierēdņiem ir jānodarbojas ar organizāciju un vadību.

 Un tagad viņi nodarbojas ar savu biznesu.
 
Tas, kas mums ir jādara. Mums ir jābūt patiesiem un jāatceras sava būtība. Par jauno pasauli nav jācīnās, TĀ IR JĀRADA un jāsāk ir katram ar sevi. Mūsu izvirzītajiem pārstāvjiem būtu jārūpējas par to, lai cilvēki būtu pasargāti ne tikai no fiziskiem uzbrukumiem bet arī no informatīviem un psiholoģiskiem meliem. Brīžiem gan šķiet, ka viņi darbojas tieši pretēji. Tāpat arī opozīcijas pārstāvji nespēj vienoties kopējai darbībai un lieliskās idejas netiek realizētas. Būt cilvēkam ar lielo burtu nozīmē pasargāt vājāko, taču tas nenozīmē otra pazemošanu un iznīcināšanu. Laikam cilvēkus ar lielo burtu pie varas ļoti maz…Man un citiem cilvēkiem gribas ticēt Jaunas Saskaņas biedriem, Aldim Gobzenām un... Pietiek piedāvāt tautai bijušo čūsku kantori un noziedzniekus...Kaut katrā partijā ir daudz labus un godīgus cilvēkus, bet viņus nav redzams - kāpēc no 1 reizes neizveidoja koalīciju? Laikam visi biznesmēņi???
 
Katram domājošam Latvijas iedzīvotājam ir skaidrs, ka mēlu informāciju veido labi pārkrāsojušies un iekārtojušies komunistu un ārzemes, rietumu propagandas aparāta darbinieki, kurus finanse ārzemēs fondi. Vispār šis  Melu laboratorijas šedevri ir veidoti no patiesības atgriezumiem.
 
Tomēr, kas par daudz, tas par skādi - arī labi menedžēta blefošana ar laiku noved pie pēdējā laikā daudz skandētās patiesības: reizēm var apmānīt daudzus, bet nav iespējams bezgalīgi apmānīt visus.
 
Tāpēc vecie meli tiek pasniegti jaunā iepakojumā, kurā tie izskatās maznozīmīgi un nekaitīgi. Tomēr jaunajam melu materiālam cauri spiežas vecais naids pret uzticamiem Latvijas patriotiem.
 
Jurijs Žuravļovs teica: partija Jauna Saskaņa ir ļoti kaujas spējīga organizācija. Un to mēs pierādīsim ar saviem nodarījumiem...
 
Tiek darīts viss, lai viņa vārdi tiktu neredzami un aizmirsti???
 
Mūsu valsts iedzīvotāji katru dienu pamet Latviju. Pamet to, jo nejūtas droši par sevi un saviem bērniem. Varas partijas NAV rūpējušās par mūsu valsts izbraukušajiem jau 18 gadus. Un nerūpējas arī par to, lai tagad Latviju cilvēki nepamestu. Andris Imants Kokenbergs -Gribētu zināt, cik pēdējos gados Latvijā nākas redzēt ko normālu! Barokļi to vien dara, kā JŪTAMI SEV PAAUGSTINA ALGAS , un reizi 4 gados dzied lakstīgalu balsīs (pirms vēlēšanām)! Nevar vēlēties pārmaiņas un vienlaicīgi turpināt balsot par labējām partijām, kas atrodas pie varas jau desmitiem gadu. Atbalsti pārmaiņas un Jaunu Saskaņu, jaunus cilvēkus, jaunu politiķu.Ja problēmu nevar atrisināt, tā ir noklusēta" - šo principu šodien atbalsta Latvijas varas iestāži, kuri negrib iet pret zādzībām, ierēdņu kabatas firmām un korupciju, viņi nevēlās runāt par demogrāfisko situāciju valstī, par ekonomiku, un dara tautai iespaidu, ka it kā nekas slikts nenotiek.
Viktors Steins - Kamēr mūsu ārpolitiku vadīs partijas kuras iet ASV pavadā un paklausīgi ietur aizokeāna interešu kursu, tikmēr - nemainīsies mūsu pašu sabojātās attiecības ar vitāli mums svarīgiem austrumu kaimiņiem . Bet , manuprāt jau ir par vēlu ko vairs izlabot . Latvijas iedzīvotāji kas agrāk gaidīja no saviem varturiem ka tie nostiprinās un veicinās ekonomisko sadarbību ar austrumiem jau sen vairākkārtēji ir vīlušies savās cerībās un iespējās un pa vienam vien ir pametuši šo bezcerīgo Valsti . To skaitā arī es . Latvijas prostitūt-politiķi ir pārdevuši Latvijas iedzīvotāju intereses un mierīgo nākotni un tik dziļi un neglābjami ir sabojājuši it visur , ka to vairs nav iespējams labot . Gribu ar to teikt ka - ja kāda politiskā kustība šodien mēģinātu mainīt pagriezt Latvijas ārpolitikas kursu uz kaut vai neitrālu ... tad tiem ātri pienāks necienīgs un apkaunojošs gals . Kādu uzpirks , kādu ar sūdiem nomētās , kādu par pedofiliju vai zoofīliju apsūdzēs un ar to viss beigsies . Ja aizokeāna intereses Latviju ir iecerējušas par kara bāzi pārveidot ,tad to vīņi arī dara , un mūsu prostitūt-politiķi ir visu tam scenārijam sagatavojuši .
 
Mūsu ierēdņi un deputāti ar savu *profesionālo* sagatavotību, valsts, ekonomikas, izglītības, veselības aprūpes iznīcināšanā, ņemot vērā ievērojamu pieredzi Latvijas tautas pazemošanas un savas tautas izlikšanas ārpus Latvijas Republikas robežām, katru mēnesi izveido jaunu pasākumu veikšanā, veic tādu valsts un tautas politiku? un katru dienu pieņem tādus lēmumus? par LR iedzīvotāju iznīcināšanu. Mūsu izvēlētie *cilvēki*, katru dienu palīdz apglabāt savu valsti, ievērojot agresīvo cilvēku tradīcijas un rituālus. Mūsu ierēdņu ilggadīgā pieredze ļauj veikt tādus darbus augstākajā līmenī. Ir pienācis laiks izbeigt šo ļaunprātīgo vardarbību un *toleranci*. Turklāt valstī ir jāattīsta ekonomika, jāsaglabā jaunieši un jāvakcinē tradicionālās ģimenes vērtības, nevis jāpropagandē izvirdumi, krāpšana, korupcija, zagšana un tā tālāk.
 
Viens no galvenajiem sabiedrības pārvaldes veidiem ir uzmanības novēršana. Tā vietā, lai sabiedrības uzmanību pievērstu nopietniem lēmumiem, ko pieņem valdošās struktūras, informatīvais lauks tiek piebāzts ar maznozīmīgiem notikumiem. Korupcija tas ir partijas un partijas līderi. Tāpat korupciju atbalsta velētāji un partijas piederība. Esiet politiski aktīvs. Ejiet un balsojiet par jaunu politiku, jaunām partijām, jauniem cilvēkiem! Kur jāmeklē Latvijas tautas ienaidnieki? Kas tie ir?
 
Balso par jaunām partijām, par jaunu politiku, par jauniem cilvēkiem. Netici tam, kurš tevi vienreiz piekrāpis. Tādi cilvēki tevi apmānīs nākotnē. Atbalsti jaunu politiku, jaunus cilvēkus. Klausies savu sirdi. Tas tevi nenodos. Atceries, ka zivis pūš no galvas. Netici partijām un cilvēkiem, kas un kuri neattaisno tavu uzticību.
 
Konstantīns Žiharevs
Посмотреть исходный код:Назад к содержимому