Cieņas ir mūsu tradīcijas

BLOG
Konstantīns Žiharevs
Konstantīns Žiharevs
BLOG
Перейти к контенту

Cieņas ir mūsu tradīcijas

Psiholog Riga|Психологическая помощь рига| Психолог Рига
Опубликован от Konstantīns Žiharevs вход Domāšanās psiholoģija · 18 декабрь 2018
Tags: Cieņasirmūsutradīcijas
Cieņas mūsu tradīcijas

Vai tiešām tradicionāli cieņas mūsu tradīcijas, kurām cilvēki sekojuši tūkstošiem gadu, ir pagātnes pārdzīvojumi un mūsdienās tie nav aktuāli, vai arī kopā ar tiem mēs esam zaudējuši kautko ļoti svarīgu? Kāpēc jāciena?
 
Šodien, kad miljoniem cilvēku visā pasaulē iztek zem minimāla iztikšānas līmeņa slāņa “tava dzīve ir tavi noteikumi”, par cieņu mums atgādina nebieži. Mēs esam paveikuši šīs daļas, protams, lielveikalus, kur jūs vienmēr priecājas redzēt un esat gatavi ņemt vērā ne tikai jūsu budžetu, bet arī jūsu bērnus, bet dažkārt arī jūsu cildenos sapņus par apkārtējo vidi.
  
Un patiesi, Vaijos teikts, ka cieņa ir citu dzīvu būtņu interešu pieņemšana. Ja vēlaties ar citu cilvēku mierīgi pastāvēt, vairāk  no tā iegūsiet, jums jārēķinās ar cilvēka vēlmēm, citādi konflikts ir neizbēgams. Un šo principu mēs esam iemācījušies ievērot.
  
Kas notiek, kad mēs beidzam redzēt vērtību mūsu pasaulē? Cilvēki nav roboti, bet tāpēc katrs cilvēks viegli sajutīs mūsu nepatiesumu un neviltotu cieņu, bet mēs paši nespēsim “zaudēt cieņu” pārāk ilgi, un jau ļoti drīz, vai mēs to vēlamies vai ne, sāksim izturēties pret patērētāju attieksmi pret to, ar ko cenšamies veidot attiecības.
  
Vadoņi saka, ka cieņa nav tikai darbība, bet galvenokārt izjūta vai emocionāls stāvoklis, kura pamatā ir spēja redzēt vērtību citā cilvēkā un apkārtējā pasaulē.
  
Mēs gribam, lai mēs ar savām vēlmēm un jūtām izturamies pret cieņu. Mēs gribam izjust laimi! Ne tikai tas, kas nāk no labas algas vai nopirkta jauna tālruņa, bet arī to, ko mēs iegūstam attiecībās ar citiem cilvēkiem un valsti kopuma. Pat ja mums viss ir, bet mums nav neviena, ar ko dalīties ar mūsu emocijām, mūsu dzīve kļūst mokoša. Šī nepieciešamība būt ar kaut ko kopā, dzīvot kogojošam, mīlēt un būt mīlētam dzīvam radījumam nevar atņemt nekādu zinātnisku progresu, jo tā ir vēlme, ko sanskritā sauc par Anandu, ir dvēseles neatņemama īpašība.
 
Un te ir aplis. Laika gaitā mēs esam zaudējuši dziļo cieņas kultūru, neiemācījušies novērtēt viens otru un veidot dziļas attiecības. Bet tieši bez tiem mēs nevaram būt laimīgi. Nošķirtība ir mūsdienu sabiedrības Bičs. Mēs to saucam par neatkarību, bet patiesībā tas nav nekas cits kā vientulība. Un tieši cieņas princips ir tas, kur beidzas vientulība un sākas īstā dzīve, kas piepildīta ar patiesām cilvēku un valsts attiecībām. Tas ir punkts, kurā mainās cilvēka liktenis. “Viņam ir paradums sveicināt un vienmēr cienīt vecākus, tautas pieaug četras lietas: ilggadība, gudrība, slava un spēks» Manu-samita (2.121)
  
Citiem vārdiem sakot, dziļa cieņas sajūta var mainīt pat cilvēka karmu! Bet, kā saka gudrība, nav pietiekami daudz ārēju darbību. Mums ir jāmaina mūsu pasaules uztvere.
Ierēdņiem ir jānodarbojas ar organizāciju un vadību.
Un tagad viņi nodarbojas ar savu biznesu.

Mūsu valsts iedzīvotāji katru dienu pamet Latviju. Pamet to, jo nejūtas droši par sevi un saviem bērniem. Varas partijas NAV rūpējušās par mūsu valsts izbraukušajiem jau 18 gadus. Un nerūpējas arī par to, lai tagad Latviju cilvēki nepamestu. Andris Imants Kokenbergs -Gribētu zināt, cik pēdējos gados Latvijā nākas redzēt ko normālu! Barokļi to vien dara, kā JŪTAMI SEV PAAUGSTINA ALGAS , un reizi 4 gados dzied lakstīgalu balsīs (pirms vēlēšanām)! Nevar vēlēties pārmaiņas un vienlaicīgi turpināt balsot par labējām partijām, kas atrodas pie varas jau desmitiem gadu. Atbalsti pārmaiņas un Jaunu Saskaņu, jaunus cilvēkus, jaunu politiķu.Ja problēmu nevar atrisināt, tā ir noklusēta" - šo principu šodien atbalsta Latvijas varas iestāži, kuri negrib iet pret zādzībām, ierēdņu kabatas firmām un korupciju, viņi nevēlās runāt par demogrāfisko situāciju valstī, par ekonomiku, un dara tautai iespaidu, ka it kā nekas slikts nenotiek. Viktors Steins - Kamēr mūsu ārpolitiku vadīs partijas kuras iet ASV pavadā un paklausīgi ietur aizokeāna interešu kursu, tikmēr - nemainīsies mūsu pašu sabojātās attiecības ar vitāli mums svarīgiem austrumu kaimiņiem . Bet , manuprāt jau ir par vēlu ko vairs izlabot . Latvijas iedzīvotāji kas agrāk gaidīja no saviem varturiem ka tie nostiprinās un veicinās ekonomisko sadarbību ar austrumiem jau sen vairākkārtēji ir vīlušies savās cerībās un iespējās un pa vienam vien ir pametuši šo bezcerīgo Valsti . To skaitā arī es . Latvijas prostitūt-politiķi ir pārdevuši Latvijas iedzīvotāju intereses un mierīgo nākotni un tik dziļi un neglābjami ir sabojājuši it visur , ka to vairs nav iespējams labot . Gribu ar to teikt ka - ja kāda politiskā kustība šodien mēģinātu mainīt pagriezt Latvijas ārpolitikas kursu uz kaut vai neitrālu ... tad tiem ātri pienāks necienīgs un apkaunojošs gals . Kādu uzpirks , kādu ar sūdiem nomētās , kādu par pedofiliju vai zoofīliju apsūdzēs un ar to viss beigsies . Ja aizokeāna intereses Latviju ir iecerējušas par kara bāzi pārveidot ,tad to vīņi arī dara , un mūsu prostitūt-politiķi ir visu tam scenārijam sagatavojuši .
Mūsu ierēdņi un deputāti ar savu *profesionālo* sagatavotību, valsts, ekonomikas, izglītības, veselības aprūpes iznīcināšanā, ņemot vērā ievērojamu pieredzi Latvijas tautas pazemošanas un savas tautas izlikšanas ārpus Latvijas Republikas robežām, katru mēnesi izveido jaunu pasākumu veikšanā, veic tādu valsts un tautas politiku? un katru dienu pieņem tādus lēmumus? par LR iedzīvotāju iznīcināšanu. Mūsu izvēlētie *cilvēki*, katru dienu palīdz apglabāt savu valsti, ievērojot agresīvo cilvēku tradīcijas un rituālus. Mūsu ierēdņu ilggadīgā pieredze ļauj veikt tādus darbus augstākajā līmenī. Ir pienācis laiks izbeigt šo ļaunprātīgo vardarbību un *toleranci*. Turklāt valstī ir jāattīsta ekonomika, jāsaglabā jaunieši un jāvakcinē tradicionālās ģimenes vērtības, nevis jāpropagandē izvirdumi, krāpšana, korupcija, zagšana un tā tālāk.

Viens no galvenajiem sabiedrības pārvaldes veidiem ir uzmanības novēršana. Tā vietā, lai sabiedrības uzmanību pievērstu nopietniem lēmumiem, ko pieņem valdošās struktūras, informatīvais lauks tiek piebāzts ar maznozīmīgiem notikumiem. Korupcija tas ir partijas un partijas līderi. Tāpat korupciju atbalsta velētāji un partijas piederība. Esiet politiski aktīvs. Ejiet un balsojiet par jaunu politiku, jaunām partijām, jauniem cilvēkiem! Kur jāmeklē Latvijas tautas ienaidnieki? Kas tie ir?
Balso par jaunām partijām, par jaunu politiku, par jauniem cilvēkiem. Netici tam, kurš tevi vienreiz piekrāpis. Tādi cilvēki tevi apmānīs nākotnē. Atbalsti jaunu politiku, jaunus cilvēkus. Mēģini atdot savu balsi par partiju Jauna Saskaņa, vai pat Aldi Gomzemu. Klausies savu sirdi. Tas tevi nenodos. Atceries, ka zivis pūš no galvas. Netici partijām un cilvēkiem, kas un kuri neattaisno tavu uzticību.
Konstantīns Žiharevs
Посмотреть исходный код:BLOG
Konstantīns Žiharevs
Назад к содержимому