Психология семейных и социальных отношений. - Psiholog Riga|Психологическая помощь рига| Психолог Рига

Не сомневайтесь - я Вам помогу. Психолог Рига

Перейти к контенту

Mana dzimtene - Latvija un mana tauta kad dzīvos labāk? Pārdomu un faktu filozofija

Psiholog Riga|Психологическая помощь рига| Психолог Рига
Опубликовано вход Domāšanās psiholoģija ·
Tags: ManadzimteneLatvijaunmanatautakaddzīvoslabāk?Pārdomuunfaktufilozofija
Mana dzimtene - Latvija un mana tauta kad dzīvos labāk? Pārdomu un faktu filozofija

Mums pašiem jāparūpējas par savu glābšanu. Mēs nekad neatradīsim pareizās atbildes, ja nemācīsimies uzdot pareizos jautājumus.

Tvistokas institūts, kas atrodas Suseksas angļu grāfistē, ir pasaules smadzeņu skalošanas un manipulācijas centrs. Otrā pasaules kara laikā Tavistoka bija britu armijas propagandas pārvaldes štābs, kura psiholoģiskā kara jomā diktēja savu politiku tajā skaitā arī ASV armijā. Zombiji, kas nodarbojas ar augstākajiem vadošajiem amatiem uzņēmumos un valstis, aicina mūs uz jaunu transcendentālās apziņas viduslaiku. Viņi koncentrējas uz diviem aspektiem: ASV nepieciešamajām pārmaiņām un globālo kārtību.

Pēdējo pusgadsimtu laikā ASV valdība ir piešķīrusi desmitiem miljardu dolāru atbalstu fondiem un organizācijām, kas strādā ciešā kooperācijā ar Tavistokes institūtu. Visas darbības, kas notiek pasaulē, ir rūpīgi sagatavoti sociālās inženierijas projekti.

Daniels Estlins ir žurnālists un komunikācijas eksperts. Viņa grāmatas "Kas valda pasaulē?", "Bilderbergas kluba noslēpumi", "Tavistokes institūts" labi zināmi Krievijas lasītājam. Daniela Estlina grāmata veltīta slepenas slepenības novērotājam.
Tajā autors sīkāk stāsta, kā mūsdienu pasaule pasaules aizkulises vadībā nenovēršami virzās uz globālo koncentrācijas nometni, kur cilvēks būs *cilvēcīgi* apdullināts un pārvērsts par vienotas pasaules valdības vergu. Pilsoņi atsakās ticēt tik briesmīgām, aizdomīgam sazvērestības realitātem. Kad cilvēki sapratīs, ka kļūdījušies, var būt par vēlu. Nesakiet, ka jūs nebrīdinājā!

Mēs esam ceļā. No tā, kādu ceļu mēs izvēlēsimies, būs atkarīgs, kāda dzīve mūs gaida XXI gadsimtā: nacionālas valstu republikas vai cilvēka tēlu zaudējusi vergu bara.

Eistolīns atmasko Tvistokas tīklu un atklāj apziņu pārvaldības metodem, kuras pastāvīgi pielāgojas un mūsdienās pieņem plašu sociālās inženierijas projektu formas. Viņa grāmatas aptver visu virzienu spektru, pa kuriem uznāk bankas un korporācijas un tie, kuri aiz tiem stāv - pasaules oligarhāts, kurš sapņo apstrādāt cilvēci, kam viņš izmanto visus līdzekļus - no ekonomikas un finanšu līdz apziņas programmēšanai un transpersonismam.

Smadzeņu skalošanas metodes un pakāpe ir atkarīga no upura nezināšanas līmeņa. Tie ir visi mūsu ikdienas dzīves aspekti. Sabiedrības apziņas pārvaldības procesi var tikt izjusti no personiskās pieredzes viedokļa.
Bet tā nav nejaušība. Mēs visi esam pasaules ekonomikas dezintegrācijas liecinieki, kas ir plānoti un īstenoti visvarenākajos pasaules cilvēkos.

Cilvēka griba ir nemirstīga. Tirāni nogalināja cilvēkus miljoniem, bet tie visi turpināja cīnīties un beidzot atbrīvoja brīvību. Brīvība modina cilvēka sirdi, bet bailes viņu nogalina.
Daudzi no mums ir nonākuši pie secinājuma, ka tikumiskais, materiālais, kultūras un intelektuālais sabrukums, ko mēs bezpalīdzīgi vērojam katru dienu visā pasaulē, nestaro un ka tā nav Dieva Kara par mūsu zemes grēkiem, bet mērķtiecīgi radīta un spiesta sociāla krīze.

Viņi grib panākt, lai mēs mainītu dzīvesveidu, ne tikai bez mūsu piekrišanas, bet gan tā, lai mēs pat nepamanītu, kas notiek ar mums. Viņu galamērķis ir pilnībā atņemt cilvēcei pašidentificēšanās sajūtu, atņemt cilvēkiem dvēseli un aizpildīt mākslīgās, sintētiskās pseidodušas tukšumu. Tomēr, lai mainītu mūsu uzvedību, novirzīt uzmanību no rūpnieciskās ražošanas uz spiritismu un ievilkt nulles izaugsmes un nulles progresa postindustriālajā laikmetā, vispirms jāliek mums mainīt savu uztveri, fundamentālo priekšstatu par to, kas mēs esam. Pēc tam tiks izdomāts, sintezēts un iedzīts cilvēku smadzenēs jauns tēls, kas ir piemērotāks jaunajam laikmetam.

Varas neierobežotība tiek nodrošināta ar visuresoša centra esamību. Psiholoģiskais terors nav būtība, bet tikai pieturas zīme jaunajā totalitārisma pārdomās. Šīs kustības panākumu noslēpums ir izvairīties no jebkādas atbildības par neveiksmēm. Volstrītas darījumi ar Volstrītu un krīzi piedēvē neredzamas tirgus rokas transcendentālajiem spēkiem, un vainīgs ir pati sabiedrība, kas pieļāvusi “tirgus likumu” šķietamos pārkāpumus. Tādējādi neskaitāmie pasaules krīžu upuri saka, ka viņi paši vainīgi savās bēdās. Tas ir daudz efektīvāks veids, kā tikt galā ar atklātu teroru, bet arī pretestība sistēmai iegūst citas formas.

Ja lielākajā daļā iedzīvotāju ir pastāvīga trauksmes sajūta, tad cilvēki būs pārāk noraizējušies par savu izdzīvošanu un tāpēc nebūs spējīgi apvienoties un ar kopīgām centieniem izstrādāt efektīvu atbildi. Tas arī ir Tavistokskas institūta darbs.

Pagājušā desmitgadē visi zemeslodes iedzīvotāji tika turēti piekaramā stāvoklī, izmantojot starptautiskas finanšu krīzes, kas iztukšoja atsevišķu valstu nacionālo mantojumu un lika viņiem arvien vairāk rīkoties ar savu suverenitāti. Nelabvēlīgā ekonomisko un ekoloģisko krīžu virkne faktiski paralizēja lielāko daļu cilvēku, turot tos pastāvīgā bailēs par savu likteni, bet tas ir nepieciešamais priekšnoteikums turpmākai totalitārās sistēmas virzībai un nostiprināšanai, jo turēt pavalstniekus pastāvīgi sabalansētā stāvoklī – tās moduļus operandi.

Vēsturē ir daudz piemēru, kā ieviest pūķu pasākumus pret iedzīvotājiem nacionālajā līmenī, bet tik spēcīgu uzbrukumu cilvēku tiesībām un demokrātiskos standartus mēs vēl neesam redzējuši. Katrs jauns pasākums, ja to aplūkojat atsevišķi, var šķist nejaušs pārliekums, bet savā kopībā tie noved pie pilnīgas iedzīvotāju paverdzināšanas. Totāla vara ir globālās varas analogs, kas nespēj pieļaut nekādus ierobežojumus attiecībā uz sevi.

“Viena no galvenajām morālā gara sabrukšanas metodēm, izmantojot terora stratēģiju, ir šāda taktika: turēt cilvēku nenoteiktības stāvoklī, lai viņš nekad nezinātu, kāds ir viņa stāvoklis un ko viņš gaida. Ja papildus neparedzamajām svārstībām starp bargajiem disciplinārajiem pasākumiem un labas attieksmes solījumiem izplatīt pretrunīgas (mēlu) ziņas, tad būs ļoti miglaina situācija, kad cilvēks, kuram ir pilnīgi noteikts rīcības plāns, nespēs saprast, vai šis plāns pietuvinās izvirzītajiem mērķiem vai attālinās no tiem. Tādos apstākļos pat tie, kuriem ir skaidri mērķi un ir gatavi riskēt, tiks paralizēti ar iekšēju konfliktu, kas radīts ar nepārliecību par savu turpmāko rīcību.”

Iznīcinot, nogalinot, militāru iejaukšanos vai “spontānu” tautas sacelšanos, likvidēt režīmus, kuri vairs nav derīgi, un aizstāt tos ar “demokrātiskām” valdībām. “Demokrātiskie” valdnieki varēs funkcionēt tikai tajās robežās, kuras noteiks attiecīgajām varas iestādēm.

2. Masu informācijas un kultūras pamatlīdzekļu izmantošana kā iedzīvotāju aplaušanas instrumenti un izdevīgu varas iestāžu izplatīšana. Kopumā kontrole pār galveno MEDIJU redakcijas politiku, par jaunumu virzību attiecībā uz iekšējo un ārējo politiku, virs galvenajām informācijas aģentūrām un citiem plašsaziņas līdzekļiem ļauj ietekmēt cilvēku iegūstamo informāciju un pārliecību.
Mērķtiecīga informācijas viltošana ir metode, lai panāktu savdabīgu tautas masu desensibizāciju, kas ļauj sociāli uztvert cēloņ-izmeklēšanas saišu interpretāciju būt pretrunā ar racionālu notikumu iztulkošanu un pārvarēt to. Šo efektu pastiprina ieprogrammētu, uz zemapziņu ieprogrammētu psiholoģisko materiālu ieviešana, kuru mērķis ir palielināt infantilo impulsu mērķus mērķgrupās, zaudējot zinātniski racionālu pasaules redzējumu.

3. Vietējā varas. “vietējās kopienasvaras mērķis ir fašistiska antipostantiskā taktika, kas aicināta apvienot iedzīvotājus attiecībā uz hermētiskiem politiskajiem grupējumiem,” sadragāt tautu sīkās frakcijās par rases, dzimuma, nacionālās, reģionālās un valodas izcelsmi, vecumu un dzīvesvietu. Šo grupu konkurence un naidīgums starp sevi ierobežotības apstākļos kļūtu par efektīvu praktisku ideju par smadzenēm un progresējošiem psihiskiem traucējumiem, kas noved pie polimorfo perverso pseidoģimeņu un klīniskās psiholoģijas radīšanas.
Bet ka Jus domājat?
Всегда важно слушать собственное сердце, и ты никогда
не ошибешься — у тебя просто не получится ошибиться!
Приходите, звоните - я Вам помогу, не сомневайтесь.Назад к содержимому