Психология семейных и социальных отношений. - Psiholog Riga|Психологическая помощь рига| Психолог Рига

Не сомневайтесь - я Вам помогу. Психолог Рига

Перейти к контенту

Kas notiek Latvijā!

Psiholog Riga|Психологическая помощь рига| Психолог Рига
Опубликовано вход Domāšanās psiholoģija ·
Tags: KasnotiekLatvijā!JautājumsLatvijastautai?Vaitiešamtasvarbūt?
Grāmatā Krūmiņš grasoties paanalizēt arī Latvijas neatkarības 25 gadus, jo "es tomēr biju viens no samērā pietuvinātiem klātesošajiem un biju pazīstams ar visiem tā laika politiskajiem darboņiem". "Es redzēju, kā pakāpeniski lielākā daļa šo cilvēku, kuri nebija izglītoti politiķi – aktieri, ārsti, muzikanti, bārmeņi, zooloģiskā parka darbinieki un cilvēki ar lieliem parādiem, kuri ir viegli uzpērkami, - kā viņu domas pārņēma nevis Latvijas labklājība, bet gan pārtikusi un bagāta dzīve."


Kas notiek Latvijā! Jautājums Latvijas tautai? Vai tiešam tas var būt?
Uzpeldēja tāds k-g, kā Kariņš ... , bet...
Ir tāds mizerabls sīkums ka ...VIŅAM IR ASV PILSONĪBA ...!!!
ASV pilsoņa zvērests!!!???

“Ar šo zvērestu es apliecinu, ka pilnīgi atsakos no uzticības citai valdībai, valstij un suverenitātei, kuras pilsonis es biju iepriekš. Es atbalstīšu un aizstāvēšu ASV konstitūciju un likumus no visiem ārvalstu un iekšzemes ienaidniekiem. Es apsolos nepieciešamības gadījumā dienēt ASV armijā, apsolos izpildīt pilsoņa nacionālos uzdevumus, kad tos nosaka likums. Apsolu to pildīt vienmēr bez atrunām un novēršanās. Un lai Dievs man palīdz!”
www.uscis.gov/

Ir tāds vecs sakāmvārds ar pietiekami lielu patiesīguma daļu tajā – ka nekad nekļūs bagāts tas, kurš sapņo tikai un vienīgi tikai par savu bagātību un ne par savas valsts un savas tautas uzplaukumu un bagātību.

Ņemot vērā savas virspusējās un paviršās vēstures un dzīves zināšanas, es atļaušos apgalvot, ka pasaulē ārkārtīgi reti pie politiskās varas nonāk cilvēki, kuriem vēlme pēc varas nav papildināta ar kaut jel kādām, vienalga, prātīgām vai murgainām idejām par to, ko viņi ar šo varu iesāks un ko vai kā aplaimos. Idejām, kurām viņi patiešām tic un no kurām nav gatavi atteikties, lai cik slimas tās arī reizēm būtu.

Te mums ir cilvēki, kuri politisko varu un amatu grib tikai un vienkārši pašas varas un amata dēļ, līdz ar ko bez mazākajām problēmām ir gatavi atteikties no jebkura iepriekšējā politiskā solījuma. Tas it ka nevar strādāt – un, kā redzams, LR strādā?


Latvija var darīt – un tai jādara – daudz vairāk cīņā ar korupciju.
Korupcija sagrauž sabiedrības pamatus. Tā barojas no cilvēku un jēredņu vienaldzības, vienlaikus iznīcinot attīstības iespējas. Padarot jūs nabagākus, tā grauj uzticību valdībai. Korupcija aizbiedē investorus un darbvietas, liekot daudziem pievērsties ēnu ekonomikai, kuras īpatsvars šobrīd ir aptuveni 22% vai vairāk no iekšzemes kopprodukta. Īsumā – korupcija iznīcina potenciālu, ko varētu baudīt nākamās paaudzes, liekot tām iespējas meklēt citur.

"Es uzskatu, ka lielākā valsts nelaime šo 25 gadu laikā bija tas, ka organizējās divi noziedzīgie grupējumi, kuri nebija ne bandīti, ne reketieri, bet gan mūsu pašu bāleliņi, kuri kļuva par valsts likumīgajiem zagļiem un izveidoja šos divus noziedzīgos grupējumus, kuri vēl šodien vēl valda Latvijā. Andra un Aivara saplūšana beidzās ar valsts pārvaldīšanu. Šo nodaļu es nebūtu rakstījis, bet tieši šo divu noziedzīgo grupējumu dēļ es biju spiests pārdot savus uzņēmumus un emigrēt uz divarpus gadiem uz Austrāliju. Andra noziedzīgais grupējums veidojās Valmierā, bet Aivara noziedzīgais grupējums - Ventspilī,"

"Cik ilgi šie divi cilvēki un citi valdīs Latvijā? Nezinu. Es neesmu pilnvarots viņus tiesāt, bet viņi ir tie, kas izmanto savus ielikteņus varas koridoros, ko sauc par ierēdņiem, kas dara visu, lai viņiem izpatiktu, veicināja ne pārāk veselīgu biznesa vidi uzņēmējiem  rakstot Krūmiņš.
Всегда важно слушать собственное сердце, и ты никогда
не ошибешься — у тебя просто не получится ошибиться!
Приходите, звоните - я Вам помогу, не сомневайтесь.Назад к содержимому